loading

Colafit

Výhody a použitia Colafitu ako zložky

Kto niekedy zažil bolesť kĺbov a hľadal spôsob, ako tomuto trápenie predísť, iste narazil na doplnok stravy Colafit

. Colafit obsahuje čistý kolagén. Ak patríte medzi odporcov chemických látok a liekov, potom môžete byť bez obáv. Kolagén je totiž pre telo úplne prirodzená látka. Tvorí dokonca celých 40% kolenné chrupavky. Doplnok stravy Colafit navyše spĺňa podmienky certifikácie kvality - ABCert.

 

Chrupavky sa počas života opotrebovávajú, ale množstvo kolagénu je nemenné. Mnoho z vás možno prekvapí, že chrupavky strácajú na kvalite už v čase, keď je vám 25 rokov a ak športujete, alebo namáhate kolená v práci, potom dochádza k opotrebovaniu oveľa skôr. Spôsob, ako chrupavkám navrátite ich pôvodnej odolnosť je práve užívanie doplnku stravy Colafit. Neveríte? Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si klinickú štúdiu.

Prečo je Colafit tak spoľahlivý?

Možno si hovoríte, že každý z nás predsa do tela dostáva kolagén prostredníctvom potravín. To je samozrejme pravda, ale je v tom jeden háčik. Kolagén, ktorý prijmete v mäse, gumové medvedíky a pod., Je v neupravenej forme a obsahuje celých 90% vody. Kolagén v doplnku stravy Colafit je tejto vody zbavený tzv. lyofilizáciou (metóda vymrazovania). Colafit je ideálny spôsob, ako sa vrátiť do formy bez chirurgických zákrokov a rehabilitáciou. Stačí len prehltnúť 1 kocku Colafitu denne.

 
HORE