loading

Coleus forskohlii Epigemic 60 kapslí

Značka: Epigemic | Kód: z58807 | Doplnok stravy
Epigemic Coleus forskohlii Epigemic 60 kapslí
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Coleus forskohli rastie na suchých svahoch nižších polôh Himaláje v severnej Indii a Nepále, dnes sa ale už bežne pestuje v niekoľkých ázijských krajinách. Vo fytoterapii sa využíva jej koreň. V starovekých sanskrtských textoch je spomínala ako tonikum zlepšujúce zdravie srdca a pľúc. Účinná látka V roku 1974 bol z CF prvýkrát izolovaný Forskolin, látka chemickou štruktúrou patriaci medzi diterpény, u ktorej bola preukázaná rad pozitívnych účinkov na ľudské zdravie. Coleus forskohlii je pritom momentálne jediným známym prírodným zdrojom tejto látky. Prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti.

Zloženie 1 kapsule:

200 mg extrakt Coleus forskohlii štandardizovaný na obsah Forskolin min. 10% a 200 mg inulín, 96 mg rastlinná kapsule HPMC.

Ako používať:

Dospelí užívajú 1 - 2 kapsule denne.

Balenie:

200 ml

Upozornenie:

Nie je určené deťom do 18 rokov. Ukladať mimo dosahu detí! Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky na chudnutie.

Informacie o značke Epigemic

KONTAKT: Blue step spol. s ro, Jinonická 804/80, 158 00 Praha 5 - Košíře.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE