loading

Colostrum 60mg IgG 100 žuvacích tabliet

Značka: Australian Remedy | Kód: z55284 | Doplnok stravy
Australian Remedy Colostrum 60mg IgG 100 žuvacích tabliet
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Colostrum 60mg IgG je vysoko kvalitný kravské kolostrum s vysokou koncentráciou pre telo prirodzených protilátok - imunoglobulín. Je zdrojom mnohých ďalších výživných látok potrebných pre prirodzený rast a vývoj.

Colostrum 60mg IgG je zdrojom vitamínov (A, B, D), minerálnych látok (vápnik, horčík, draslík, zinok, železo, fosfor), aminokyseliny, tráviace enzýmy (lyzozým, Lactoperoxidase, laktoferín) a rastové faktory, ktoré predovšetkým u rastúcich detí podporujú normálny rast kostí a svalov. Podporuje normálnu funkciu tráviaceho systému. Kolostrum podporuje prirodzenú obranyschopnosť detského i dospelého organizmu a dodáva telu potrebné dôležité látky.

Zloženie v 1 tablete:

Prídavné látky:

sušené kravské mlieko, glukóza, laktóza, stevia, stearan horečnatý, koloidný oxid kremičitý, mikrokryštalická celulóza

Dávkovanie:

Dospelí a rastúce deti užívajte 2 - 4 tablety denne.

Balenie:

100 žuvacích tabliet - dávka na 25 až 50 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 12 mesiacov. Nevhodné pri alergii na kravské mlieko. Skladujte pri teplote do 30 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia a na chladnom suchom mieste. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Krajina pôvodu: Austrália.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s kolostrom .

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Imunita, obranyschopnosť - Celková imunita

Informacie o značke Australian Remedy

Spoločnosť AUSTRALIAN REMEDY je výhradným dovozcom a predajcom prírodných produktov renomovaného austrálskeho výrobcu pre celú Európsku Úniu. AUSTRALIAN REMEDY má vo svojej ponuke veľmi kvalitné 100% prírodné produkty, ktoré sa vyznačujú mimoriadne vysokými koncentráciami účinných látok, ktoré ostatní produkty na trhu neponúkajú. AUSTRALIAN REMEDY vám ponúka komplexný program vybraných produktov - prírodných doplnkov stravy, ktoré pomáhajú pri najčastejších zdravotných ťažkostiach alebo prispievajú k zlepšeniu a udržaniu dobrého zdravia. Veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto vo svojom sortimente ponúkame to najlepšie z Austrálskej prírody - jedinečnú koncentráciu a naozajstný účinok.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE