loading

Colostrum ADVANCE 90 kapsúl

Značka: Advance nutraceutics | Kód: z51802 | Doplnok stravy
Advance nutraceutics Colostrum ADVANCE 90 kapsúl
Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy Colostrum ADVANCE obsahuje kvalitné prémiové colostrum s vysokým obsahom imunoglobulínov IgG v 1 kapsule.

Vďaka obsahu 440mg colostra IgG 40 v 1 kapsule sa jedná o najsilnejšie dostupné colostrum v SR. Prípravok Colostrum ADVANCE obsahuje kravské (bovinnej) colostrum, ktoré pochádza z chovu na farme v Českej republike v ekologicky čistom prostredí. To zaručuje vysokú kvalitu a čistotu získaného colostra.

Celý výrobný proces prípravku Colostrum ADVANCE je maximálne šetrný a zohľadňuje snahu zachovať v colostre všetky hodnotné aktívne látky. Na konci výroby nasleduje výstupná kontrola suroviny u výrobcu. Ďalej je vykonávaná aj nezávislá kontrola kvality v akreditovanom laboratóriu - mikrobiologická a chemická analýza.

Zloženie v 1 kapsuli:

Prídavné látky:

želatína (obal kapsule)

Dávkovanie:

Dospelí užívajú 1-2 kapsule 1-2x denne.

 

Deti od 3 rokov užívajú 1 kapsulu 1-2x denne.

Dostatočne zapite.

Balenie:

90 kapsúl - dávka na 22-90 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. V období tehotenstva a dojčenia odporúčame vhodnosť užívania konzultovať s vaším lekárom. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s kolostrom .

Informacie o značke Advance nutraceutics

Základom stratégie našej spoločnosti ADVANCE NUTRACEUTICS je mať najlepšie produkty na trhu, ktoré obsahujú tie najúčinnejšie prírodné látky, ktorých vhodnou kombináciou je dosiahnutý maximálny účinok. Pri výrobe používame len tie najkvalitnejšie suroviny s certifikáciou kvality a pôvodu a celý výrobný proces podlieha prísnej kontrole.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.08.2017
Colostrum som si zakúpila pre otecka na odporúčanie jeho praktickej lekárky po dlhodobej liečbe antibiotikami pre celkové posilnenie imunity. Zatiaľ nedošlo k opakovaniu choroby (ruža). Sama som prípravok užívala pre posilnenie imunity pri opakujúcich sa angínach. Pomohlo.
100%

18.09.2019
Pre: prírodný produkt
HORE