loading

Colostrum Liquid 125 ml

Značka: Lifetakt | Kód: z53233 | Doplnok stravy
Lifetakt Colostrum Liquid 125 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok Colostrum Liquid obsahuje 100% čistej kolostrum, odtučnené a bez kazeínu, ktoré je nepasterizované. Využíva sa vysoko akostné a šetrný postup výroby za studena.

Dávkovanie:

Užívajte 1 polievkovú lyžicu denne samostatne alebo zapite ovocnou šťavou. Nemiešajte s teplými nápojmi.

Balenie:

125 ml - dávka na 15 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Vhodné pre deti od 6 mesiacov. Skladujte v suchu a chlade. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 16 dní. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s kolostrom .

Informacie o značke Lifetakt

KONTAKT: LR Health & Beauty Systems, sro, Závodné 2, Ostrava-Hrabůvka 700 30.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE