loading

Contourceutical - biotechnologická emulzia na formovanie krku a tváre 50 ml

Značka: Herb Pharma | Kód: z1905
Herb Pharma Contourceutical - biotechnologická emulzia na formovanie krku a tváre 50 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok Contourceutical s liftingovým účinkom zlepšuje elasticitu a pevnosť, hydratuje, chráni a zjemňuje pokožku krku a tváre. Viditeľne pomáha tvarovať dolnú časť tváre a cieleným pôsobením potláča vzhľad "dvojitej brady". Výrobok výrazne ovplyvňuje stav a vzhľad pokožky, a preto predstavuje najvyššiu kategóriu starostlivosti o pleť - cosmeceutical.

Kedy Contourceutical - biotechnologická emulzia na formovanie krku a tváre pomáha:

 • potláča vzhľad dvojitej brady, javu, ktorý zvýrazňuje ochabovanie pokožky,
 • zlepšuje elasticitu a pevnosť, hydratuje, chráni a zjemňuje pokožku krku a tváre.

Zloženie:

Aqua, Ethoxydiglycol, Sambucus nigra extract, Sodium POLYACRYLATE, Steareth-20-palmitoyl Tetrapeptide-7, Caprylic triglyceride, Glycerín, Polyacrylamide, C12-14 isoparafin, Laureth-7, Isopropylmyristate, Dimethicone, Cyclometicone, C12-14 PARETH-30, Glycerylstearate , Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hexylcinnamal, Limonene, Linalool, Lilial, Parfum, trietanolamín, Methyl-, Propylparabenum, Propylene glycol, 5-chlór-2-metyl-4-isothiazolin-3-one, 2-metyl-4-isothiazolin -3-one

Ako používať:

Odstráňte viečko z prípravku. Jemným stlačením dávkovača vytlačte potrebné množstvo emulzie a krúživou masážou dôkladne rozotrite na celú oblasť brady a krku. Po nanesení prípravku počkajte cca 10 minút, až potom použite svoju bežnú kozmetiku. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov nanášajte Contourceutical emulziu s cieleným pôsobením na bradu a krk 2x denne (ráno a večer), až kým sa nedostaví požadovaný efekt. Potom pre udržanie mladistvého vzhľadu aplikujte prípravok 1x denne. Účinok emulzie je postupný, kumulatívny a reverzibilný.

Balenie:

50 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Určené pre všetky typy pleti. Zabráňte styku s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite ich vodou a jemne ich osušte. Pozor - pri rýchlom stlačení dávkovača dochádza k nasiaknutiu vzduchových bubliniek, čo by mohlo sťažiť dávkovanie prípravku Contourceutical. Pri dávkovaní je potrebné opakovane stlačiť pumpičku, aby došlo k vytlačeniu emulzie. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky radu Herb Pharma "href =" https://www.prozdravi.cz/fulltext/?keyword=COSMECEUTICAL "> Cosmeceutical a ďalšie produkty na pokožku .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Prehliadnite si certifikát značky Herb Pharma.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


86%
Hodnotenie
22.08.2016
Zo svojej skúsenosti môžem povedať, že produkt Contourceutical používam niekoľko rokov na ošetrenie pleti pod bradou a kontúry čeľuste. Myslím, že emulzia spĺňa svoj účel. Po celý čas používania sa pokožka javí bez zmien k horšiemu.
30.10.2012

Contourceutical používam na celú tvár a krk, pleť je jemná, žiarivá, bez zväčšených pórov, na ktoré som trpela. Som veľmi spokojná aj čo sa ceny týka.

01.11.2009
Dobrý deň, reagujem na váš dotaz ohľadom prípravkov, ktoré som u vás zakúpila - Lipoceutical, Contourceutical a Botoceutical sérum proti vráskam. Pretože tieto prípravky a ďalšie ako napr. Colagenceucal, Botoceutical anti-eye-bag a Botoceutical Gold kupujem už dlhšiu dobu, predtým prostredníctvom lekárne, neskôr pochopiteľne z dôvodov lacnejšieho nákupu od vás. Všetky tieto prípravky absolútne spĺňajú uvedené účinky a sú porovnateľné s prípravkami Imedeen. Konkrétne váš Contourceutical je absolútne bezkonkurenčný, po tom čo som schudla o päť kíl, čo je pre mňa ideálna váha som potrebovala vyrysovať kontúry dolnej čeľuste a podbradí, výsledok sa dostavil v priebehu dvoch až troch týždňov a stále ho užívam pre spevnenie týchto častí tváre. Dúfam, že vás moje skúsenosti s používaním Vašich prípravkov obohatí o informácie pre pomoc ďalším ženám. Som stále vašim zákazníkom.
18.02.2010
Som spokojná, druhá brada mizne.
Alena
60%

17.10.2019
Po 5 mesačnom používaní žiadny efekt.
HORE