loading

Cordyceps Star 60 kapsúl

Značka: Starlife | Kód: z5110 | Doplnok stravy
Starlife Cordyceps Star 60 kapsúl
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy CORDYCEPS STAR je originálny produkt z cisárskej dynastie Ming, ktorý obsahuje vysoko účinné extrakty z húb a bylín. Parazitárne huby a časti použitých bylín sú v tradičnej čínskej medicíne cenené pre svoju účinnosť.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Normálna hladina cholesterolu v krvi
 • Normálna funkcia obehovej sústavy
 • normálne trávenie
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • metabolizmus sacharidov
 • Normálna hladina cukru v krvi
 • Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému
 • Normálny stav kostí a kĺbov
 • svaly
 • Tonus, vitalita, energia, únava
 • Zdravie počas cestovania
 • Normálna funkcia dýchacích ciest
 • včasné tehotenstvo
 • antioxidant
 • Normálna činnosť pečene - prečistenie
 • Normálna hladina cukru v krvi
 • Hladina lipidov v krvi
 • Kardiovaskulárny systém, homocysteín, krvný obeh a tlak
 • pH rovnováh v žalúdku

Prídavné látky:

oxid kremičitý, stearan horečnatý, ryžová múčka, želatínová kapsula

Dávkovanie:

Užívajte 2 kapsule 2x denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 15 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme. Krajina pôvodu USA.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež Cordyceps Premium 90 kapslí a ďalšie prípravky s Cordyceps.

Ďalšie informácie o produkte Cordyceps Star nájdete v článkoch:

Informacie o značke Starlife

Filozofiou spoločnosti STARLIFE je ponúknuť ľuďom zdravšiu a kvalitnejšiu cestu životom. Zakladateľom a majiteľom spoločnosti STARLIFE je Robert Změlík, olympijský víťaz v desaťboji z Barcelony, ktorý sa na základe vlastných úspešných skúseností rozhodol vytvoriť široký sortiment účinných doplnkov stravy. Produkty sú určené pre každého, kto si chce udržať dobrú kondíciu, silu a vytrvalosť, kto si chce cielene uchovať skvelé zdravie a zlepšiť životný štýl sebe aj svojim blízkym. Špičková kvalita produktov spoločnosti Starlife je založená na unikátnej technológii spracovania, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť obsiahnutých látok (92-95%). Pre tieto produkty je charakteristická vysoká účinnosť bez nežiaducich vedľajších účinkov a rýchly nástup účinkov. Na užívanie produktov nevzniká návyk. S pomocou produktov spoločnosti STARLIFE dokáže ľudský organizmus dosiahnuť harmóniu vo všetkých troch oblastiach - fyzickej, psychickej a emocionálnej. Základná rada produktov je zložená z prírodných ingrediencií, ktorých dokonalá vyváženosť bola overená storočnými skúsenosťami filozofie čínskej dynastie Ming a umocnená východnými múdrosťou, s poznatkami najnovších vedeckých štúdií. Účinky produktov sú dlhotrvajúce a pretrvávajú aj po skončení ich užívania. Užívaním produktov spoločnosti STARLIFE sa organizmus doslova nabíja energiou.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.04.2016
Produkt Cordyceps Star som zakúpila svojou babičke, ktorá sa lieči po operácii nádoru. Bola veľa oslabená a unavená. Už po týždni užívania hovorila, že vidí zlepšenie, únava sa zmenšila a celkovo sa cítila lepšie. Dlhodobejšie účinky sa ešte len uvidí.
20.05.2014

Obidva prípravky sú výborné. Relax Star mi pomáha lepšie spať a lepšie zvládať stres. Cordyceps Star je skvelý po všetkých stránkach. Prajem, nech váš obchod ide dobre a bez problémov, predávate výborné prípravky a v rámci časových možností sa vždy rada niečo dozviem z článkov, ktoré uvádzate.

13.02.2013

Manžel bral Cordyceps Star potom, čo prekonal operáciu s následnými komplikáciami a celkovú sepsou, bol veľmi vyčerpaný po niekoľkých mesiacoch chorobe. Veľmi skoro po tom, čo začal brať Cordyceps, pociťoval veľké zlepšenie a príliv síl a energie. Verí, že mu liek pomohol zvládnuť inak veľmi ťažko liečiteľný infekciu. Zakúpili sme preto ešte druhé balenie. Hubky nám odporučil jeden lekár z Kanady na zvýšenie imunity. Manžel je celkom skeptik, ale teraz je o účinnosti Cordycepsu úplne presvedčený. Allegru brala dcéra, prvé dva týždne bola nadšená, potom už účinky neboli tak výrazné. Prajem krásny deň a veľa zdravia.

20.12.2012

Cordyceps mi maximálne vyhovuje.

30.10.2012

Cordyceps Star som užívala podľa odporúčaní MUDr. Šafránka na celkové povzbudenie organizmu po prekonanej borelióze a vyčerpania organizmu. Vybrala som dve balenia. Istý pozitívny účinok užívania malo, avšak po cca mesiaci a pol sa u mňa prejavilo určité napätie a sklon k nervozite. Mala som dokonca aj občasné výbuchy hnevu: o) Som vcelku akčný človek, teda si myslím, že nabitá energia mala možnosť prúdiť. Užívanie lieku som prerušila, v budúcnosti sa k nemu skúsim vrátiť a uvidím. Ďakujem za všetko a prajem Vám všetko dobré.

HORE