loading

Cosmos Active - Chladivý gél 100 ml

Značka: Cosmos | Kód: z59374
Cosmos Cosmos Active - Chladivý gél 100 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Vyskúšajte silu rastlinných výťažkov v chladivej gélu Cosmos ACTIVE. Sila špeciálnych rastlinných výťažkov pre úľavu od bolesti Po fyzickej námahe alebo na ošetrenie tupých úrazov, ako sú modriny, natiahnuté svaly alebo preťažené kĺby použite Chladivý gél Cosmos ACTIVE, ktorý pomocou rastlinných výťažkov schladí postihnuté miesto a uľaví od bolesti.

Ako používať:

Gél s rastlinnými výťažkami jemne votrite do kože priamo na postihnuté miesto. Chladivý gél sa používa iba na neporušenú pokožku. Neaplikujte do otvorenej rany. Používajte opakovane podľa potreby až niekoľkokrát denne. Chladivý gél Cosmos ACTIVE je dermatologicky testovaný.

Balenie:

100 ml

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie pomôcky na poranenie .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE