loading

Creative Natu re Proteín Flapjack jablkový koláč 40 g

Značka: Creative Nature | Kód: z59502
Creative Nature Creative Natu re Proteín Flapjack jablkový koláč 40 g
Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Creative Natu re Proteín Flapjack jablkový koláč obsahuje 21% bielkovín, vysoké množstvo vlákniny a žiadny pridaný cukor! Napriek tomu dodá energiu a uspokojí vaše chute na sladké kedykoľvek a kdekoľvek. Navyše v bezlepkovom prevedení. Kombináciou sušených jabĺk, hrozienok, koreniny a semienok vznikla jedinečná príchuť jablkový koláč. Jej originalitu ocenila aj medzinárodná porota v súťaži Great Taste Awards, kde ako jediná proteínová tyčinka získala zlatú hviezdu! Proteínová tyčinka je vhodným prostriedkom, ako doplniť živiny v priebehu dňa. Ideálna desiata pred i počas športu.

Zloženie:

Datle, 10% sójový proteín, čakanková vláknina, repkový olej, 5% ryžový proteín, 5% hrachový proteín, zvlhčovadlo: glycerol, 3% sušené jablká, semená tekvice, bezlepkové ovsené vločky, hrozienka, semená slnečnice, semená šalvie (Salvia hispanica ), škorica mletá, ľan hnedý, prírodná aróma.

Balenie:

40 g

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie proteínové tyčinky .

Produkt je tiež v sekciach

Zdravá výživa - Proteíny - Proteínové tyčinky

Informacie o značke Creative Nature

V Creative Natu re verí, že produkty, ktoré vyhlasujú, že sú zdravé, by mali byť tiež chutné. Prečo mať zdravú stravu, ak sa proste nebudete baviť! To isté platí aj pre výrobky, kteé neobsahujú lepku, mliečne výrobky, orechy alebo sladidlá, neznamená, že musí byť bez chuti.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE