loading

Creative Natu re Raw Flapjack s kakaom 38 g

Značka: Creative Nature | Kód: z59507
Creative Nature Creative Natu re Raw Flapjack s kakaom 38 g
Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Creative Natu re Raw Flapjack s kakaom obsahuje veľkú dávku vlákniny, goji, brusnice a hlavne kakao v niekoľkých lahodných podobách (RAW kakao, kakaové bôby a maslo). Trojitá dávka kakaového potešenie v jednej tyčinke! Naopak v nej nenájdete žiaden pridaný cukor, palmový olej alebo lepok. Vďaka vyváženému zloženiu je dlhodobo čerstvá a vláčna a bude sa vám rozplývať na jazyku. Tyčinka sa tiež pýši ocenením v medzinárodnej súťaži Great Taste Awards. RAW tyčinka poslúži ako rýchly zdroj energie kdekoľvek. Vyrazte s ňou na výlet, zažeňte chute na sladké v práci alebo doplňte energiu pri športe.

Zloženie:

40% bezlepkové ovsené vločky, sušené ovocie (marhule, kľukva, 4,6% kustovnica čínska (goji)), hroznová šťava z koncentrátu, ryžový škrob, prírodná jahodová aróma.

Balenie:

38 g

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie proteínové tyčinky .

Produkt je tiež v sekciach

Zdravá výživa - Proteíny - Proteínové tyčinky

Informacie o značke Creative Nature

V Creative Natu re verí, že produkty, ktoré vyhlasujú, že sú zdravé, by mali byť tiež chutné. Prečo mať zdravú stravu, ak sa proste nebudete baviť! To isté platí aj pre výrobky, kteé neobsahujú lepku, mliečne výrobky, orechy alebo sladidlá, neznamená, že musí byť bez chuti.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE