loading

Cytosan šampón 200 ml

Značka: Energy | Kód: z4439
Energy Cytosan šampón 200 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Terapeutický šampón Cytosan s obsahom humínových látok je určený na aplikáciu pri kožných problémoch vo vlasovej pokožke. Ak vás trápia lupiny, ekzémy, lupienka alebo iné dermatitídy, ktoré nemožno zvládnuť použitím šampónov z pentagramové radu, môžete vyskúšať nový šampón Cytosan.

Pri používaní šampónu Cytosan dochádza k hlbšej očiste a detoxikácii vlasovej pokožky i vlasov. Š ampón Cytosan je veľmi vhodný u mastnejších a jemných vlasov, ktoré dobre očistí a spevní.

Kedy Cytosan šampón pomáha:

 • na lupiny, ekzémy, seboreu, lupienku alebo iné dermatitídy,
 • pri podráždenej pokožke,
 • pri mastných a jemných vlasoch,
 • detoxikuje vlasovú pokožku aj vlasy,
 • spevňuje a vyživuje vlasy.

Ak potrebujete riešiť kožné problémy vo vlasovej pokožke a máte suché až lámavé vlasy, je potrebné počítať s ich následnou regeneráciou, pre ktorú je určený Nutritive balsam 200 ml . Možno ho dobre striedať napríklad so šampónom Protektin alebo Artrin .

Zloženie:

Aqua, Decyl GLUCOSIDE, Cocamidopropyl betaine, Disodium cocoamphodiacetate, Xylitol, Hydroxyetyl ​​urea (and) ammonium lactate, xantánová guma gúm, Hydroxyethylcellulose, Citric acid, Humic acids, Potassium salts, Caprylyl glycol (and) glyceryl CAPRYLATE (and) glycerín (and) phelynpropanol

Ako používať:

Používajte podľa potreby.

Cytosan šampón bol vyvinutý pre terapeutické použitie, a preto sa neodporúča k dlhodobej aplikácii.

Balenie:

200 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Vzhľadom k vysokému obsahu humátov v šampóne Cytosan je treba u svetlých vlasov počítať s možnosťou ich prechodného sfarbenie do hrdzavého odtieňa. Toto sfarbenie sa počas 2-3 aplikácií iného šampónu vymyje. Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky radu Cytosan a ďalšie šampóny na vlasy .

Informacie o značke Energy

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

 

Prehliadnite si certifikát značky Energy.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


85%
Hodnotenie
17.08.2016
Cytosan šampón mi robí dobre na pokožku - mám seboreu (občas vo vlasoch) a tento šampón je naozaj dobrý na pokožku.
100%

23.09.2019
Čistý prírodný produkt
80%

23.09.2019
Tento šampon máme v rodine odskúšaný, je vynikajúci na kožné problémy, ako dermatitída na hlavovej pokožke, preto som ho objednala znovu a ešte v takej dobrej cene, ako je t.č. ponúkaná aj s ostatnými objednanými výrobkami.
Edita
100%

23.09.2019
upokojuje podráždenú pokožku
Pre: jemný šampón,nedráždi

Proti: nič

80%

23.09.2019
pozri vyššie "pre"
Pre: zatiaľ som v začiatku používania, ale povedala by som, že účel spĺňa a že pokožka na hlave ma svrbí menej a menej sa mi "lúpe"
HORE