loading

Energy Cytosan 90 kapslí

Kód produktu: z165

Dostupnosť:do 26.10. u vás
Cena:64,70 €

Do obľúbených

 • Doprava ZDARMA×Doprava ZDARMA

  Pri objednávke nad 50,00 € doručenie ZDARMA

 • Certifikát
 • Lehota na vrátenie 1 rok × Lehota na vrátenie 1 rok

  1 rok na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. Počas 1 roka od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

 • Lekárska poradňa ZADARMO Lekárska poradňa ZADARMO
EnergyCytosan 90 kapslí1664.407500000out_of_stock

Popis:

Cytosan je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok s obsahom prírodných látok a informácií rastlín a minerálov. Cytosan

ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým dráhy hrubého a tenkého čreva, žalúdka, pečene, žlčníka, sleziny, dráhy riadiacu, ústrednú, jinovú pätnej a celý rad ďalších, ktoré sú na uvedené meridiány napojené

. Vyrovnaním energie eliminuje Cytosan množstvo problémov spojených s disharmóniou v týchto dráhach.

Prípravok Cytosan je vyrobený z humátov obsiahnutých v rašeline a v mladom hnedom uhlí. Ich jedinečný ochranný vplyv si môžete vyskúšať sami ako pri vnútornom užívaní Cytosanu, tak pri vonkajšom použití v kréme Cytovital , ktorý tiež obsahuje vysoké množstvo tejto unikátnej substancie.

Cytosan možno úspešne kombinovať s krémom Cytovital , Ktorý pre vysoký obsah humínových výťažkov najpriaznivejšie ovplyvňuje regeneráciu pokožky.

Zloženie v 1 kapsuli:

Množstvo Zložka Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
448 mgLignohumát draselný
50 mgSilymarín
2 mgKyselina jantárová

Prídavné látky:

želatína, brilantná modrá FCF (farbivo), ponceau 4R (farbivo), chinolínová žltá (farbivo), žltá SY (farbivo), oxid titaničitý (farbivo)

Dávkovanie:

Užívajte deti od 12 rokov a dospelí 1 kapsula denne (max. 3 kapsule denne), deti 6-12 rokov 1 kapsula denne (max. 2 kapsule denne), deti 3-6 rokov 1/2 kapsule denne.

Počas užívania je nevyhnutné zvýšiť príjem tekutín a neužívať prípravok trvalo. Pri maximálnom dávkovaní odporúčame dodržiavať rannú toaletu vzhľadom na možnosť redšieho črevného obsahu. Po 2-4 týždňoch užívania je nevyhnutná 1 týždeň prestávka. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

90 kapsúl - dávka na 3 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Je nutné zvýšiť príjem tekutín a neužívať prípravok trvalo. Pri maximálnom dávkovaní odporúčame dodržiavať rannú toaletu vzhľadom na možnosť redšieho črevného obsahu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky pre detoxikáciu organizmu .

Ďalšie informácie o Cytosanu nájdete v článku Očista dočista .

Značka:

Energy

Prezerali ste tieto produkty

 • Energy Cytosan 90 kapslí
Lekárska poradňa zadarmox
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni