loading

Cytosan 90 kapsúl

Značka: Energy | Kód: z165
Energy Cytosan 90 kapsúl
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Cytosan je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok s obsahom prírodných látok a informácií rastlín a minerálov. Cytosan

ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým dráhy hrubého a tenkého čreva, žalúdka, pečene, žlčníka, sleziny, dráhy riadiacu, ústrednú, jinovú pätnej a celý rad ďalších, ktoré sú na uvedené meridiány napojené

. Vyrovnaním energie eliminuje Cytosan množstvo problémov spojených s disharmóniou v týchto dráhach.

Prípravok Cytosan je vyrobený z humátov obsiahnutých v rašeline a v mladom hnedom uhlí. Ich jedinečný ochranný vplyv si môžete vyskúšať sami ako pri vnútornom užívaní Cytosanu, tak pri vonkajšom použití v kréme Cytovital , ktorý tiež obsahuje vysoké množstvo tejto unikátnej substancie.

 

Cytosan možno úspešne kombinovať s krémom Cytovital , Ktorý pre vysoký obsah humínových výťažkov najpriaznivejšie ovplyvňuje regeneráciu pokožky.

Zloženie v 1 kapsuli:

50 mg  Silymarín
 • Prirodzená obranyschopnosť - odolnosť
 • antioxidant
 • Normálna hladina cukru v krvi
 • Normálna činnosť srdca
 • Normálne trávenie a funkcia pečene, prečistenie

Prídavné látky:

želatína, brilantná modrá FCF (farbivo), ponceau 4R (farbivo), chinolínová žltá (farbivo), žltá SY (farbivo), oxid titaničitý (farbivo)

Dávkovanie:

Užívajte deti od 12 rokov a dospelí 1 kapsula denne (max. 3 kapsule denne), deti 6-12 rokov 1 kapsula denne (max. 2 kapsule denne), deti 3-6 rokov 1/2 kapsule denne.

Počas užívania je nevyhnutné zvýšiť príjem tekutín a neužívať prípravok trvalo. Pri maximálnom dávkovaní odporúčame dodržiavať rannú toaletu vzhľadom na možnosť redšieho črevného obsahu. Po 2-4 týždňoch užívania je nevyhnutná 1 týždeň prestávka. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

90 kapsúl - dávka na 3 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Je nutné zvýšiť príjem tekutín a neužívať prípravok trvalo. Pri maximálnom dávkovaní odporúčame dodržiavať rannú toaletu vzhľadom na možnosť redšieho črevného obsahu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky pre detoxikáciu organizmu .

 

Ďalšie informácie o Cytosanu nájdete v článku Očista dočista .

Informacie o značke Energy

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

 

Prehliadnite si certifikát značky Energy.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
19.06.2017
Zakúpila som u vás Cytosan, pretože s ním mám dobré skúsenosti. Užívam ho už niekoľko rokov ako prevenciu pre imunitu. Ak ma nejaká nádcha a kašeľ predsa len zmôže, potom zosilníte dávku a viem, že priebeh týchto neduhov zmierni a urýchli.
10.03.2014

Cytosan má veľmi krátky nástup účinku.

28.05.2013
Cytosan zatiaľ beriem s prestávkami cca mesiac a trávenie sa upokojilo. Acai berry Línia mám už vyskúšané niekoľkokrát, skôr ako vitamínovú bombu, ale podporí aj rýchlejšie spaľovanie, v nápoji je to celkom príjemné.
20.05.2013

Po tabletkách Chlorella Japan mi úplne vymizli kožné problémy na rukách, ktoré mi na kožnom neboli schopní za 2 roky vyliečiť. Už žiadne vyrážky, žiadne popraskané ruky s boľavým nehojícími sa ranami, hlavne žiadne svrbenie, ktoré som vždy rozškrábal do krvi. Predtým som brala Regalen a následne Chlorellu, takže verím, že tieto dva produkty ma naozaj pomohli. Teraz na doliečenie beriem Cytosan a budem pevne dúfať, že už sa mi vyššie popísané kožné problémy nevráti. Takže odporúčam prípravky od vás a som s nimi spokojná. Vždy ale platí, že sa všetko musí brať dlhodobejšie, že jeden dva mesiace nestačí.

02.04.2013

Dobrý deň, Graviola som si zakúpila kvôli mozgovému nádoru. Okrem gravioly beriem ešte ďalšie prípravky ( Cytosan , InoCell , Gesavit, aloe vera , hlivu ustricovú , rakytník rešetliakový , riasy chlorella ). Nádor bol zistený PRD rokom, v máji ho operovali, potom som absolvovala ožarovanie a chemoterapiu, ďalšie cykly som potom doma odmietla. Ním tieto prírodné doplnky, snažím sa jesť zdravo a žiť aktívnym životom. Na kontrole 11.10.2012 a 23.1.2013 som bola na magnetickej rezonancii bez nálezu a neurologicky úplne v poriadku, na ďalšiu kontrolu jedu 23.4. - Tak mi držte palce, nech to dopadne dobre.
Svoje "liečbe" verím, že mi pomáha.

HORE