loading

Darčeky z prírodnej kozmetiky

Každá žena uvíta pod stromčekom kozmetiku

. A preto sme pre vás vybrali tie najkrajšie kozmetické darčeky z prírodnej kozmetiky. Môžete tak vytvoriť balíček pre svojich blízkych priamo na mieru. Zostaviť darček z obľúbenej vône, napríklad levandule alebo ruže. Ale môžete tiež jednoducho siahnuť po darčekovom balení, ktorých máme v ponuke naozaj veľa. Okrem kozmetických sád môžete zvoliť aj darčekovú sadu doplnkov stravy ako je napríklad Venira, ktorá podporuje rast vlasov a nechtov, dopriať obdarovanej relax v podobe kúpeľových solí z Mŕtveho mora, alebo jej urobiť radosť osvedčenú prírodné značkou ako je Saloos, Urtekram alebo Renovality .

Nezabudli sme ale ani na mužov. Aj pre nich tu máme špeciálne balíčky, ako napríklad darčekovú sadu s čiernym hľuzovkou od gréckej značky Messinian Spa alebo kozmetiku pre fúzatej gentlemanov Be-Viro. A babičky najmä ocenia liečivú kozmetiku Cannaderm využívajúce výťažkov z konope.

Hľadáte inšpiráciu pre ďalšie vianočné darčeky? Potom oceníte naše tipy na vianočné darčeky , ktoré sa nestanú len "lapačmi prachu".

 
Filtrovat
Produkty obsahujú

Aktívne filtre:
Darčeky z prírodnej...×
435 produktov
Radiť podľa:Obľúbenosticeny
HORE