loading

Degasin 32 tob.

Značka: Walmark | Kód: z3795
Walmark Degasin 32 tob.
Zľava 8%
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}

Popis:

Degasin je zdravotnícka pomôcka, ktorá prináša úľavu pri črevných a brušných ťažkostiach u osôb s gastrointestinálnymi problémami spôsobenými tvorbou plynu.

Zloženie:

257.5 mg  Simetikón - dimetikón (priemerné množstvo)

Prídavné látky:

želatína, glycerol, oxid titaničitý (E 171), sorbát draselný, oranžovo-žlté farbivo (E 110) a azorubín (E 122)

Dávkovanie:

Pre zlepšenie zažívacích ťažkostí: užívajte 1-2 tobolky po každom hlavnom jedle, zapite veľkým pohárom vody.

Na prípravu na diagnostické vyšetrenie: dbajte na pokyny vášho lekára.

Balenie:

32 kapsúl

Upozornenie:

Zdravotnícky prostriedok. Len pre dospelých. Pre orálne použitie. Nevhodné pre osoby alergické na jednu zo zložiek prípravku. Nevhodné pre tehotné ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky na tráviaci systém .

Produkt je tiež v sekciach

Čo nám legislatíva neumožňuje zaradiť

Informacie o značke Walmark

WALMARK patrí medzi subjekty, ktoré sa už niekoľko rokov významnou mierou podieľajú na budovaní trhu s doplnkami stravy. Úspechy, ktoré dosiahli doma aj v zahraničí sú podložené cieľavedomosťou, tvrdou prácou, ale aj potrebnou dávkou šťastia. Firemná kultúra postavená na pevných morálnych princípoch, spolu s lojalitou zamestnancov urobili z Walmarku spoľahlivého a osvedčeného partnera. WALMARK je dôkazom toho, že aj v dnešnom globalizovanom svete môže vzniknúť firma, ktorá sa bez zahraničného kapitálu a cudzieho know-how dokáže presadiť v tak náročnom odbore, akým je farmaceutická výroba. Poznanie, že je možné prísť s nápadom, realizovať ho a uspieť, je pre WALMARK inšpiráciou a výzvou k ďalšej práci. Firma Walmark, as. spĺňa požiadavky zákona o liečive a vyhlášky SVP pre výrobu a distribúciu liečiv v Českej republike a preukázala funkčnosť zavedeného systému Správnej výrobnej praxe (GMP) .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


76%
Hodnotenie
26.04.2013

Degasin odporúčam.

80%

23.07.2019
Myslím si ze pomaha,ešte som len na zaciatku
myriam
100%

23.07.2019
kupované pre maminku a tá je veľmi spokojná
100%

23.07.2019
Odporúčam
20%

23.07.2019
HORE