loading

Deltacrin 60 kapslí

Značka: Pharcos | Kód: z41406 | Doplnok stravy
Pharcos Deltacrin 60 kapslí
Zľava 28%
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Deltacrin je doplnok stravy na vlasy, ktorý obsahuje železo a lyzín, extrakty sóje a svetlice.

Zloženie v 1 kapsuli:

Lyzín (kyselina chlorovodíková)
50 mg  Svetlice farbiarsky (Carthamus tinctorius, kvet)

Prídavné látky:

oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), hydrogénfosforečnan vápenatý (plnidlo), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), oxid kremičitý, mastenec, hypromelóza (vonkajší obal kapsuly), oxid titaničitý (farbivo)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne, najlepšie pred spaním.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Doplnok stravy nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý spôsob života. Dermatologicky testované.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na vlasy .

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Časti tela - Vlasy - Vlasy, nechty - Vlasy

Informacie o značke Pharcos

Názov PHARCOS pochádza zo spojenia dvoch slov, "pharma - farmácie" a "cosmetics - kozmetika". Pharcos je obchodná značka talianskej spoločnosti Biodue SpA, založenej v roku 1986, pre oblasť dermatológie. Z technologickej perspektívy, je dnes Biodue významný výrobca kozmetických produktov, doplnkov stravy a zdravotníckych pomôcok. Dôkladná znalosť dermatologického segmentu v spojení plnenie štandardov kvality a zameranie na vývoj a inovácie prináša úspech na národnej úrovni a ďalších európskych trhoch.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE