loading

Detox ColonFit 180 kapsúl + Green Trio 180 tabliet

Značka: Topnatur | Kód: z52629 | Doplnok stravy
Topnatur Detox ColonFit 180 kapsúl + Green Trio 180 tabliet
Eko produkt
× Eko je šetrnejší k životnému prostrediu aj k zdraviu spotrebiteľa.

Všetky Eko produkty

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Detox Colonfit + Green Trio je kombináciou produktov, ktorá slúži k detoxikácii.

ColonFit Basic 180 kapslí

ColonFit Basic 180 kapslí

Prípravok ColonFit Basic je 100% rastlinný produkt, ktorý je určený pre riadenú dietetický výživu pri zápche a hemoroidoch. Je vhodný aj pri užívaní antibiotík.

Zloženie v 10 kapsulách

dávkovanie

Užívajte najlepšie 10 minút pred jedlom. Dospelí užívajú 5-8 kapslí 1-2x denne. Zapite vodou alebo ovocnou šťavou (200 - 300 ml). Deti užívajú 2-5 kapslí 1-2x denne, zapijú vodou alebo ovocnou šťavou (100 - 200 ml). Podávanie ColonFitu deťom mladším ako 12 rokov by rodičia mali konzultovať s lekárom.

balenie

180 kapsúl - dávka na cca 11-36 dní

Upozornenie

Potravina pre zvláštne lekárske účely. Nevhodný pre deti. Obsahuje alergény: mliečne bielkoviny, laktózu. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a po otvorení vždy obal dôkladne uzatvorte. ColonFit je výrobok bezlepkový, bez fytátov, neobsahuje látky obilného ani mliečneho pôvodu, je vyrobený z ingrediencií geneticky nemodifikovaných. Dehydrovaný výrobok.

Ďalšie oznámenie

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na trávenie .

prídavné látky

želatína, voda

popis

ColonFit Basic obsahuje vysoké množstvo rozpustnej vlákniny psyllium, u ktorej bolo preukázané, že dieteticky pomáha pri poruchách motility čriev, ktoré sú sprievodným príznakom zápchy. ColonFit Basic je navyše obohatený o inulín a živé baktérie.

Green Trio Medicol 180 tbl.

Green Trio Medicol 180 tbl.

Green Trio Topnatur je produkt, ktorý v jedinej tablete obsahuje tri "zelené" potraviny. Chlorella, zelený jačmeň a spirulina tvoria ideálnu kombináciu, kde každá zo zložiek prináša do výrobku špecifické vlastnosti a tým prepožičiavajú produktu Green Trio výborné schopnosti.

popis

Chlorella je známa svojimi výbornými detoxikačnými vlastnosťami. Vo výrobku Green Trio zaisťuje väčšinový obsah vitamínu A, ktorý podporuje správne fungovanie imunitného systému. Chlorella obsahuje chlorofyl, čo je tmavo zelené farbivo, o ktorom sa často hovorí ako o "zelené krvi".

Spirulina je druh sladkovodnej riasy bohaté na bielkoviny, vitamín B12 a chróm. Vitamín B12 podporuje správnu tvorbu červených krviniek a má vplyv na zníženie miery únavy a vyčerpania. Chróm je dôležitý minerál na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi.

Zelený jačmeň je vyrobený zo sušených lístkov mladého jačmeňa. Z minerálov a vitamínov, ktoré prirodzene obsahuje je vo väčšom množstve zastúpená meď. Dostatočný prísun tohto prvku nám zabezpečuje správne fungovanie metabolizmu, podporuje obranyschopnosť organizmu a chráni bunky pred oxidatívnym stresom, takže funguje ako antioxidant.

zloženie

dávkovanie

Užívajte 3 tablety 2x denne pred jedlom, zapite pohárom vody.

Pre optimálny účinok odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

balenie

180 tabliet - dávka na cca 1 mesiac

Upozornenie

doplnok stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Krajina pôvodu Taiwan.

Ďalšie oznámenie

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie produkty s chlorellou, spirulinou a zeleným jačmeňom .

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na detoxikáciu .

Informacie o značke Topnatur

Kontakt: TOPNATUR sro, K Teplinám 679, 763 15 Slušovice

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


80%
Hodnotenie
80%

21.09.2019
Pre: pomáha mi pri očiste a rozbehnutí metabolizmu
HORE