loading

Diaben 60 kapsúl

Značka: Advance nutraceutics | Kód: z4124 | Doplnok stravy
Advance nutraceutics Diaben 60 kapsúl
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy Diaben je prírodný produkt vhodný ako doplnok diétneho režimu pri zvýšenej alebo hraničnej hladine cukru v krvi.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • Chuť do jedla
 • Kontrola telesnej hmotnosti
 • metabolizmus tukov
 • metabolizmus glukózy

Prídavné látky:

želatína, voda

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne spolu s jedlom, dostatočne zapite. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Diaben nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodný pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Vhodné pre diabetikov ako doplnok diétneho režimu. S ohľadom na skutočnosť, že hladina krvného cukru môže po užívaní klesnúť, sú obzvlášť na začiatku užívania odporúčané pravidelné kontroly krvného cukru. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie produkty na pankreas.

Informacie o značke Advance nutraceutics

Základom stratégie našej spoločnosti ADVANCE NUTRACEUTICS je mať najlepšie produkty na trhu, ktoré obsahujú tie najúčinnejšie prírodné látky, ktorých vhodnou kombináciou je dosiahnutý maximálny účinok. Pri výrobe používame len tie najkvalitnejšie suroviny s certifikáciou kvality a pôvodu a celý výrobný proces podlieha prísnej kontrole.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


55%
Hodnotenie
05.02.2015

S Diabenem som veľmi spokojný. Hraničná hodnota glykemickej krivky je v normále, a preto úplná spokojnosť. Už som si kúpil dve balenia tzn. 120 tabliet a moc ďakujem.

26.08.2014

Sme s produktmi Diaben a Super Lecitin + E spokojní. Hladina cukru zostáva pod limitom a po používaní Lecitínu sa znížila hladina cukru, cholesterolu toho zlého a zvýšila sa hodnota cholesterolu dobrého. Sme spokojní.

19.11.2013

Diaben zatiaľ užívam obmedzenú dobu. Napriek tomu si myslím, že jeho vplyv je pre moje zdravie pozitívne. Na objektívnejšie hodnotenie je skoro. Ďakujem za rýchle vybavenie objednávky a prajem pekné dni.

21.10.2013

Užívaním Diabenu sa mi veľmi výrazne zrovnal krvný tlak, čo hodnotím veľmi kladne.

19.03.2013

Áno, s Diabenem a Acai Detox som spokojná.

HORE