loading

Doer Medical Silk 30 ml

Značka: MS Trade | Kód: z1264
MS Trade Doer Medical Silk 30 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doer Medical Silk je silikónový, hodvábne jemný lubrikant, špeciálne určený pre jemnú a citlivú pokožku ženy. Jeho účinok trvá veľmi dlho a nikdy nezasychá. Špeciálne zloženie vylučuje lepivosť či akékoľvek drhnutie.

Je rad dôvodov v živote ženy, ktoré spôsobujú nedostatočnú vaginálnu vlhkosť. Patrí medzi ne najmä: stres, pred a po pôrodné stavy, operačný zákrok, chemoterapia, užívanie antikoncepcie, používanie kondómov, menopauza hľa. Potreba dodatočného zvlhčenie je úplne normálne a bežná skoro pre každú ženu. Použitie lubrikačného prostriedku môže túto potrebu jednoducho vyriešiť.

Doer Medical Silk efektívne rieši prvé príznaky vaginálnej suchosti - pálenie až miernej bolesti, svrbenie, pocit tlaku, opakujúce sa vaginálne infekcie, bolesti pri sedení a nosení nohavičiek, drobné krvácania pri pohlavnom styku alebo dispareunia (druh sexuálnej poruchy prejavujúcej sa bolestivou súložou).

Kedy Doer Medical Silk pomáha:

 • je prevenciou vzniku odrenín vagíny v priebehu pohlavného styku a pri aplikácii menštruačných tampónov,
 • zabraňuje vzniku zaparenín a vonkajších hemoroidov,
 • uľahčuje vybratie menštruačných tampónov po kúpaní na verejnom kúpalisku,
 • významne zvyšuje intímny zážitok najmä pri použití kondómov,
 • je možné ho použiť aj ako telový kondicionér na pokožku,
 • je vhodný aj pre masáže.

Zloženie:

Dimethicone, Dimethiconol, Cyclomethicone

Ako používať:

Aplikujte potrebné množstvo (stačí pár kvapiek) na akúkoľvek časť tela, kde je potrebná lubrikácia či zvlhčenie.

Balenie:

30 ml

Upozornenie:

Uchovávajte pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Nie je antikoncepčným prostriedkom. Neobsahuje vodu. Vhodný na použitie s kondómami. Nežmolkuje. Výrobok je bez vône či zápachu, bez konzervačných prísad. Neobsahuje oleje, tuky ani žiadne iné látky biologického pôvodu. Nezanáša póry v pokožke. Uchovávajte pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie lubrikačné gély .

Produkt doručujeme v diskrétnom balení.

Informacie o značke MS Trade

Rodinná česká firma MS TRADE sro. je dovozcom a pod ochrannou známkou Doer Medical ® aj výrobcom novej generácie hypoalergénnych lubrikačných gélov na báze silikónu. MS TRADE sro. sa výhradne špecializuje na výrobu a distribúciu zdravotných lubrikačných gélov.

Prehliadnite si certifikát značky MS Trade.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


97%
Hodnotenie
10.11.2014

S výrobkom Doer Medical Silk som spokojná. Popisované vlastnosti spĺňa perfektne. Diskrétnosť pri dodávke tovaru bola dodržaná, lubrikačný gél splnil moje očakávania. Partner ani nič nespozná.

08.09.2014

S výrobkami Bio Kokosový olej a Doer Medical Silk som veľmi spokojná. Vôňa kokosového oleja je úplne úžasná. Prekvapuje ma jeho úplne tuhá konzistencia. Podľa odporúčania ho uchovávam v chlade a ani pri izbovej teplote sa nepremenil na krém. Vyhovovalo by mi, keby miesto v kelímku bol dodávaný vo forme tyčinky.

26.08.2014

Som spokojná ako s diskrétnosťou pri dodávke tovaru, tak s produktom Doer Medical Silky. Lubrikačný gél splnil moje očakávania, aké ste prezentovali v ponuke. Bez chuti, bez zápachu. A keď to bude potrebné, partner ani nič nespozná. Tiež obal ste dobre vymysleli, je ľahko odstrániteľný, čo tiež prispeje k diskrétnosti.

26.08.2014

S produktmi Colafit a Doer Medical Silk som veľmi spokojná. Mám problémy so sliznicou na genitálií a musím používať krémy, ktoré sú len na lekársky predpis. Lubrikačný gél Doer Medical Silk mi veľmi pomáha a tak ho používam striedavo s krémami. Colafit mi zase pomáha na kolená, užívam ho vždy striedavo medzi liečebnou kúrou liekom Condrosulfem 800.

26.08.2014

S produktmi som veľmi spokojná. Obaja je veľmi dobre známy. Bio regeneračný tvárový olej - Ylang-ylang je perfektný na pleť. Používam ho aj na noc a potom je koža krásne hladká a vyzerá zdravo. Doer Medical Silk lubrikačný gél je najlepší, ktorý som kedy použila. Pred rokmi mi na neho dal odporúčanie môj gynekológ a odvtedy používam len tento. Má aj super kabelkové balenie :)

HORE