loading

Dolorcann Bio - konopná masť na svaly, kĺby, šľachy 50 ml

Značka: Annabis | Kód: z52757
Annabis Dolorcann Bio - konopná masť na svaly, kĺby, šľachy 50 ml

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Úrazy.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Konopná masť Dolorcann je masť na kĺby, šľachy, svaly a chrbát, vhodná aj pre poúrazovú, rehabilitačné a pooperačnú starostlivosť.

 

Vo výrobkoch Annabis je použitý tradičný za studena lisovaný konopný olej z čerstvých, čistých a vysoko kvalitných semien a výťažok z konope pestovaného bez herbicídov a pesticídov.

Obsiahnuté prírodné látky sú už oddávna cenené pre svoje schopnosti, uvoľňovať svalové napätie a zabraňovať tvorbe zápalov či opuchov. Je o nich známe, že účinne odstraňujú akútne aj dlhodobé problémy, tlmí bolesti a zápaly, napomáhajú pri regenerácii natiahnutých svalov a pôsobí veľmi priaznivo na celé telo.

Zloženie:

Cannabis Sativa Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Glyceryl Stearate, Cannabis Sativa Seed Extract, Tocopherol, Helianthus annuus Hybrid oil, Humulus Lupulus Oil, Ethyl Ferulate, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil , Capsicum frutescens Resin, Helianthus annuus Seed Oil, Glyceryl Oleate, Eugenol, Linalool, D-Limonene.

Ako používať:

Niekoľkokrát denne naneste na čistú pokožku a mierne vmasírujte alebo votrite.

Balenie:

50 ml

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky z konope .

 

Ďalšie informácie o lieku Dolorcann nájdete v článku Konopná kozmetika .

Informacie o značke Annabis

Spoločnosť ANNABIS je česká firma, ktorá sa zaoberá výskumom, vývojom, výrobou a predajom konopných výrobkov a doplnkov stravy. Ponúka veľmi kvalitný sortiment s širokým využitím. Výrobky spoločnosti ANNABIS sú výsledkom mnohoročného výskumu a aktívneho skúmania účinkov konope.

Certifikované odrody technického konope, ktoré sú použité pre výrobu kozmetických prípravkov, majú potlačené psychoaktívne účinky. Prípravky vyrobené na ich báze sú úplne bezpečné a nie je potrebné sa obávať návykových látok a zdravotných následkov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


97%
Hodnotenie
20.04.2017
Konopná masť veľmi vyhovuje ako môjmu mužovi, tak mojej matke, ktorí si chvália a) že sa ľahko rozotiera a nemastí oblečenie, b) príjemne vonia, c) uvoľňuje svalové napätie a zmierňuje bolesti. Tiež im vyhovuje väčšie balenie. Určite si ďalšie balenie objednáme, pretože v porovnaní s inými podobnými výrobkami, je táto masť účinnejší.
25.10.2016
S produktmi Balcann a Dolorcann som veľmi spokojná. Pomohli mi v starostlivosti o ležiaceho, nepohyblivého manžela.
18.10.2016
Dobrý deň, Cannole , Dolorcann a Balcann som kúpila pre otca, ktorý bol 17dní v kóme a po infarkte s postihnutím ľavej strany a verím, že aj vďaka vášmu mazanie sa nám ho podarilo rozhýbať a nemal také bolesti, takže sme veľmi spokojní.
11.10.2016
Dobrý deň, Dololrcann konopnú masť som si u Vás objednala už niekoľkokrát, pretože som s jej účinkami veľmi spokojná nielen ja, ale aj moji blízki. Moje problémy sa svalom úplne vymizli.
11.10.2016
S konopnú mastí som úplne spokojná, robí mi dobre a ako ich dovyberu, budem objednávať znovu.
HORE