loading

Simply You DonnaNAILS 60 tob.

Kód produktu: z3774

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Simply YouDonnaNAILS 60 tob. 200.30out_of_stock

Popis:

DonnaNAILS je unikátny prípravok s najkomplexnejším obsahom účinných látok ako zinok a selén, ktoré dlhodobo a cielene vyživujú nechty, a tým prispievajú k ich prirodzenému rastu a krásnemu vzhľadu.

Prípravok DonnaNAILS vďaka extra vysokému množstvo biotínu, dvoch odlišných foriem selénu a ďalších účinných látok, ktoré vytvárajú ideálne prostredie pre normálny rast, pevnosť, pružnosť a odolnosť nechtov.

Zloženie v 1 kapsule:

Prídavné látky:

stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), želatína (kapsula), oxid titaničitý (farbivo)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne kedykoľvek počas dňa. V prípade vážnejších problémov či potrebe rýchlejšieho nástupu účinku užívajte prvé 2-3 týždne 2 kapsuly denne. Najlepšie výsledky dosiahnete pravidelným užívaním. Prvý priaznivé účinky možno na dorastajúcich nechtoch pozorovať už po mesačnom až dvojmesačnom užívaní. Prípravok DonnaNAILS môžu užívať diabetici, tehotné a dojčiace ženy.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neužívajte pri precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte v suchu a tme pri teplote 15-25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na nechty .

Značka:

Simply You

Prezerali ste tieto produkty

  • Simply You DonnaNAILS 60 tob.
1 rok na vrátenie tovaru
bez udania dôvodu
x
prvni