loading

Dr.Light fruit Kliva-Malina

Značka: Dr. Light fruit | Kód: z60344
Dr. Light fruit Dr.Light fruit Kliva-Malina
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Dr.Light fruit Kliv-Malina - zdravá a prírodné desiata, ktorá je úplne pripravená na okamžitú spotrebu, ktorá nielen zaženie hlad, ale aj dodáva organizmu nevyhnutné stopové prvky a vitamíny. Základnou zložkou tyčiniek je sušené ovocie. Jedná sa vlastne o normálnu ovocie, len neobsahuje vodu. Tyčinky sú iné predovšetkým v tom, že obsahujú veľa sušeného ovocia - najmenej 70%,
šťavnatosť tyčinkám dodávajú zamrazené plody a prírodné koncentrované šťavy.

Zloženie:

Marhule sušené - 57,4%; jablká sušená - 10%; hrozno sušené - 9,6%; fruktóza; malinová šťava z koncentrátu - 6,3%; kľukva rýchlo zmrazená - 5,2%; želírovacie látka: arabská Akátová guma (prírodná vláknina); kyselina: kyselina askorbová (vitamín C); regulátor kyslosti: kyselina citrónová.

Balenie:

30 g

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie tyčinky .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE