loading

Dragon Power - Mumio Gold 30 tbl.

Značka: Art - Dialog | Kód: z1255 | Doplnok stravy
Art - Dialog Dragon Power - Mumio Gold 30 tbl.
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Úrazy.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Mumio je prírodným biostimulátorom, ktorý posilňuje celkovú sviežosť a energetický potenciál tela. Jedná sa o zmes organických i anorganických látok. Anorganická časť obsahuje viac ako 50 životne dôležitých prvkov, medzi nimi je 10 rôznych oxidov kovov. Organickú časť tvorí okolo 30 makro aj mikrokomponentov, 6 aminokyselín, rad vitamínov, éterické oleje a ďalšie biologicky aktívne látky.

Mumio čiže skalné balzam vyviera v jaskyniach a skalných vrezané, v ťažko dostupných terénoch hôr Ťan-Šan v podobe kvapľov či náletov. Alebo je uložené v skalných dutinách vo forme malých stalaktitov svojím tvarom pripomína slzy (kvapky).

Mumio očistené od prímesí je hmota tmavo hnedé, až čiernej farby, s lesklým povrchom, ktorá má charakteristickú aromatickú vôňu a horkú chuť. Mumio je plastické, topí pri 80 ° C. Jeho zloženie je nestále, lebo pri svojom vzniku priberá všetky dostupné prvky podľa miesta výskytu. Potom podľa prevládajúcich prvkov hovoríme o múmiu zlatom, čiernom, medenom atď

Zloženie:

  • normálne trávenie
  • menštruačný komfort
  • Kontrola telesnej hmotnosti
  • Normálne funkcie močovej sústavy
  • Imunitný systém - antioxidant
  • Normálne funkcie reprodukčného systému
  • Normálny stav kostí a kĺbov
  • Duševná a poznávacia činnosť
  • omladenie
  • Metabolizmus sacharidov a lipidov

Dávkovanie:

Užívajte 1 tabletu denne pri jedle po dobu 1 mesiaca. Zapite dostatočným množstvom tekutiny. Na vonkajšie použitie je možné rozpustiť tabletu mumia vo vode a potom roztok aplikovať vo forme obkladov alebo potierať postihnuté miesta. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

30 tabliet - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote do 25 ° C. Mumio je mäkké, pri manipulácii v rukách sa začína rozpúšťať, "špiniť" ruky. Pri teplote na 30 ° C sa Mumio môže začať rozpúšťať aj v blistri. Krajina pôvodu Kirgizsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s mumiom .

Informacie o značke Art - Dialog

KONTAKT: Art - Dialog sro, Vltavská 484, 15000 Praha 5.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


82%
Hodnotenie
100%

15.12.2019
Flexibilný, spoľahlivý .
100%

15.12.2019
už 14 rokov užívaný mumio
Pre: úžasný preparát

Proti: nepredáva sa originál, ale teplom upravené

Dasa
60%

15.12.2019
odporúčam žiadny pozitívny ani negatívny účinok nepozorujem
Ing. Vladimír Pecina, Ph.D.
90%

15.12.2019
Mám s mumiom Gold skúsenosti od r. 2004. Nasadil mi ho istý liečiteľ po mononukleóze. Po 14 dňoch užívania ráno a večer cíti vyžmýkaný organizmus príval energie - nemyslím, že by to bol placebo efekt. Jem to tak 2x ročne, vždy mesiac. Jesť to častejšie alebo nepretržite je zbytočné, skôr dokonca škodlivé (po psychickej stránke).
100%

15.12.2019
mám sním dobré skúsenosti
Pre: Výrobok známy už viac ako 20 rokov a čas od času sa k nemu vraciam ako dobrý čištič orgánu s celou škálou upotrebenie.
HORE