loading

Elasti-Q Exclusive telový olej proti striám 125 ml

Značka: Simply You | Kód: z43464
Simply You Elasti-Q Exclusive telový olej proti striám 125 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Elasti-Q Exclusive telový olej proti striám svojim zložením a účinnosťou naväzuje na jedinečný telový krém Elasti-Q Original . Navyše je doplnený o ďalšie účinné látky, ktoré priaznivo pôsobia na už vzniknuté strie. Elasti-Q Exclusive pôsobí proti striám nielen v oblasti bruška, ale aj stehien, bokov av ďalších problematických partiách. Má veľmi príjemnú parfumáciu, výborne hydratuje pokožku, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film.

Strie (niekedy tiež pajazvičky) vznikajú pri nadmernom napínaní pokožky. Tieto nevzhľadné jazvičky sa vyskytujú najčastejšie na bruchu, bokoch, prsiach, stehnách a bedrách. Príčinou vzniku je narušenie hlbokých vrstiev kože. Dôsledkom toho sa na koži objavia jazvičky, ktoré môžu mať rôzne sfarbenie. Ak ste sa s ich výskytom už stretla, telový olej proti striám Elasti-Q Exclusive zaistí vašej pokožke optimálnu výživu, vďaka ktorej na nej budú strie menej znateľné. Vďaka účinným zložkám prípravku už vzniknuté strie vyblednú a sploští.

Elasti-Q Exclusive preniká a preventívne pôsobí v hlbších vrstvách kože, od čoho sa odvíja intenzívnejšia a dlhodobejšia protektívna účinnosť, teda intenzívnejšie a dlhodobejšie zvýšenie pružnosti kože.

Kedy Elasti Q Exclusive pomáha:

 • účinkuje ako prevencia vzniku strií,
 • priaznivo pôsobí na už vzniknuté strie,
 • hydratuje a vyživuje pokožku.

Zloženie:

Caprylic triglyceridov, Carthamus tinctorius seed oil, Vitis vinifera seed oil, Olea Europaea fruit oil, Punica granatum seed oil, Oenothera biennis oil, Tocopheryl acetate, BHA, Parfum

Ako používať:

Nanášajte lokálne a pravidelne na problematické partie, najlepšie 2x denne. Do pokožky stačí vždy jemne vmasírovať dostatočné množstvo oleja.

Balenie:

125 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Skladujte pri teplote 15-25 ° C. Elastiq Exclusive odporúčajú pôrodnej asistentky združené v Slovenskej konfederácii pôrodných asistentiek. Táto profesijné organizácie má za cieľ komplexnú starostlivosť o nastávajúcej mamičky pred, v priebehu a po tehotenstve.

Náš tip:

Elasti-Q Exclusive daruje časť výnosu z každého predaného kusu prípravku na projekt Banky pupočníkovej krvi ČR a podporu liečby a záchrany vážne chorých pacientov. Elasti-Q Exclusive spolupracuje s nadáciou Kvapka nádeje na podpore projektu Banky pupočníkovej krvi Českej republiky.

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky pre dobu tehotenstva a dojčenia a ďalšie telové krémy .

Informacie o značke Simply You

Spoločnosť SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. je dynamicky rastúca spoločnosť špecializujúca sa na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných nutraceutík, farmakosmetiky a zdravotníckych pomôcok. Naše prípravky sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Aktivity spoločnosti SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. sú rozprestreté celosvetovo, produkty spoločnosti sú distribuované do takmer dvoch desiatok krajín.

Výrazné investície do výskumu, vývoja, moderných technológií a efektívnosti procesov umožňujú vysokú mieru uspokojenia potrieb našich zákazníkov. Poskytujeme komplexný informačný servis ako lekárom a lekárnikom, tak spotrebiteľom, ktorí aktívne starajú o svoje zdravie. Našou filozofiou je aktívne sa podieľať na zlepšení zdravia zákazníkov a prispievať tak k ich šťastnejšiemu a spokojnejšiemu životu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.09.2016
Elasti-Q Exclusive telový krém proti striám mi veľmi vyhovuje. Väčšinu života som mala škaredý atopický ekzém, teda mám veľmi suchú a citlivú pokožku a vyhovuje mi naozaj len málo krémov. Elasti-Q ju robí hodvábne jemnú a dokonca potlačil aj nástup práve spomínaného ekzému. Teraz som v 8. mesiaci gravidity. Ako pôsobí na vznik strií ešte samozrejme posúdiť nemôžem. To sa uvidí až po pôrode. Ďalej som vyskúšala Krémové intímne mydlo Intima a musím konštatovať, že je výborné. Od tej doby, čo ho používam, som nemala žiadny zápal. Síce moc nevonia, ale vydrží dlho. Je naozaj účinný a nevysušuje sliznicu. Kúpila som ho skôr z preventívnych dôvodov, kvôli tehotenstvu. Aj keď v tom čase ma jeden zápal trápil a vhodné mydlo na intímnu hygienu má určite tiež svoj podiel na jeho vyliečenie.
HORE