loading

Epigen Intimo 60 ml

Značka: Skin-Cap | Kód: z864
Skin-Cap Epigen Intimo 60 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Nakúpte produkty značky Skin-Cap nad 19,50 € a získate darček: SKIN-CAP - Skin-cap spray 50 ml
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Epigen Intimo na rýdzo prírodnej báze, ktorý bol vyvinutý pre ošetrenie intímnych častí tela a slizníc žien a mužov. Obsahuje 0,1% kyselinu glycyrizinovej. Táto látka získavaná extrakciou z koreňa sladkého drievka zastavuje replikáciu vírusov Herpes simplex I, II a Herpes zoster. Epigen Intimo možno tiež používať na chlamýdie.

Kedy Epigen Intimo pomáha:

 • upokojuje podráždenú sliznicu,
 • prečisťuje intímne miesta a odstraňuje následky agresívneho pôsobenia chemických prostriedkov na vulvovaginálne sliznicu a sliznicu predkožky,
 • znižuje možnosť vírusového ochorenia po menštruácii, po intímnom pomere, v horúcich a rizikových oblastiach po návštevách kúpalísk apod

Zloženie:

Glycyrrhizinic acid, Propylene glycol, Aqua, Malic acid, Fumaric acid, Polysorbate 80, Ascorbic acid, Folic acid

Ako používať:

Mechanický rozprašovač držte vo zvislej polohe. Aplikujte na intímne sliznice 2-3 x denne po dobu 5 dní (1 dávka = 2 stlačení).

Balenie:

60 ml, nadstavec pre aplikáciu

Upozornenie:

Iba na vonkajšiu aplikáciu na sliznice a kožu. Nepoužívajte v prípadoch precitlivenosti na propylénglykol. O použití pri závažnejších gynekologických problémoch sa poraďte so svojím lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote 15-25 ° C. Krajina pôvodu Francúzsko.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky intímnej hygieny .

Informacie o značke Skin-Cap

Spoločnosť SKIN-CAP dodáva inovatívne zdravotné kozmetiku a doplnky stravy na najrôznejšie ochorenia pokožky i celého organizmu. V jej ponuke nájdete prípravky proti ekzému, akné a oparom, ale aj preventívne prípravky pre ochranu pred zvýšeným cholesterolom, cukrovkou, rizikom infarktu a prípravky pre celkové posilnenie imunity. SKIN-CAP dováža len prípravky uznávaných svetových firiem, ktoré spokojne používajú ľudia z celého sveta.

AKCE: k objednávce libovolných produktů značky SKIN-CAP nad 500 Kč obdržíte Skin-Cap šampón 3 x 5 ml ZDARMA. Akce platí do 30. 11. 2017 nebo do vyprodání zásob!

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


93%
Hodnotenie
100%

21.09.2019
Výborný produkt a skvelá cena....
100%

21.09.2019
Od doby, čo produkt preventívne používam, nemám také časté intímne problémy.
Pre: Zatiaľ najlepší produkt, čo som vyskúšala.

Proti: Je drahý.

90%

21.09.2019
Zatiaľ ho používam krátkodobo, ale myslím, že bude fungovať.
100%

21.09.2019
odporúčam
Pre: opravu pomáha
90%

21.09.2019
Od tej doby, čo ho používam, som sa s "daným" problémom znovu nestretla (používam Epigen preventívne 5 dní v mesiaci a v horúcom počasí a všetko je OK)
HORE