loading

Erectan Forte 20 tob.

Značka: Herbo Medica | Kód: z50420 | Doplnok stravy
Herbo Medica Erectan Forte 20 tob.
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Erectan® Forte je extra silný doplnok stravy určený pre mužov na jednorazové použitie v intímnych chvíľach.
Prípravok Erectan® Forte obsahuje unikátnu kombináciu aminokyselín, ktoré sú telu vlastné a prirodzene ho ovplyvňujú. Ďalej bylinu Maca, prezývanú peruánska viagra a 100% prírodné Tribulus terrestris.

Zloženie v 1 tobolke:

 • Normálny stav pokožky
 • Pohlavné orgány / hormonálna aktivita
 • Normálne funkcie močovej sústavy (močenie)
 • Zdravie úst a ďasien
 • Fyzické a duševné zdravie
 • plodnosť
 • Vytrvalosť, vitalita
 • sexualita
 • Hormonálny systém - menopauza Zdroj fytoestrogénu
30 mg  L-ornitín alfa-ketoglutarát
 • Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ak sa v jednej dávke aspoň 1,5 mg vitamínu E.
24 mg  L-arginín base
24 mg  L-citrulín
Lyzín (kyselina chlorovodíková)

Prídavné látky:

živočíšna želatína, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), E172, E171 (farbivá)

Dávkovanie:

Užívajte 2 kapsuly cca 1 hodinu pred sexuálnym aktom. Maximálna denná dávka je 4 kapsuly.

Balenie:

20 kapsúl

Upozornenie:

Doplnok stravy. Pri výrobe sú dodržiavané maximálne bezpečnostné a hygienické štandardy. Výroba prebieha v certifikovaných prevádzkach HACCP. Na každom novom vývoji sa podieľa špecialisti z odborov sexuológie a urológia. Prípravky sú notifikované MP SR (Ministerstvo poľnohospodárstva Českej Republiky) a pravidelne zasielané na rozbory na EÚP (Štátny zdravotný ústav) a SZPI. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Farbivo E122 môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí. Pôsobenie je individuálna a závisí od veku, zdravotnom a psychickom stave jedinca. Skladujte pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vhodné aj pre diabetikov.

Náš tip:

Odporúčame kombinovať s prípravkom Eregma Max Power 100 tbl. + 20 tbl. ZADARMO , Na ktorý máme veľmi pozitívny recenzie od zákazníkov.

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky na sexualitu a afrodiziaká .

Produkt doručujeme v diskrétnom balení.

Informacie o značke Herbo Medica

Spoločnosť Herb MEDICA je výrobcom produktovej rady Protopan sa úplne novým prístupom k atopickému ekzému. Za zrodom Protopanu stojí muž, ktorý sa sám cez 30 rokov trápil s atopickým ekzémom. Na základe štúdia a konzultácií so špičkovými odborníkmi z radov dermatológov, farmaceutov a lekárov s alternatívnym prístupom, vznikla po dvoch rokoch intenzívneho vývoja rad prípravkov určené na komplexnú starostlivosť o atopickú pokožku - zvonku a zvnútra.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
11.03.2019
Je to kvalitný výrobok, kupujem a používam ho už niekoľko rokov. Funguje tak, ako je v návode uvedené.
HORE