loading

Estrozin krém 50 ml

Značka: Diochi | Kód: z41878
Diochi Estrozin krém 50 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Estrozin krém – je bioinformační, regenerační, masážní a relaxačníkrém se širokým spektrem účinků na pokožku. Harmonizuje meridiánopasku, žaludku, sleziny, slinivky, tlustého střeva, plic, močovéhoměchýře, řídící, početí, ústřední, jater a dalších energetických drah.

Estrozin krém je bioinformačný, regeneračný, masážne a relaxačné krém so širokým spektrom účinkov na pokožku. Harmonizuje meridián opasku, žalúdka, sleziny, pankreasu, hrubého čreva, pľúc, močového mechúra, riadiaci, počatia, ústredné, pečene a ďalších energetických dráh.

Laboratóriá Diochi vyvinuli celkom nový typ veľmi úsporného regeneračného a masážneho krému so širokým spektrom využitia. Estrozin krém maximálne hydratuje a je vhodný najmä pre suchú a starnúcu pokožku. Estrozin krém obsahuje vysoké percento fytohormónov, výťažky z morských rias, aktívny kyslík, skvalén a výťažok z významnej tradičnej indiánskej rastliny Maytenus ilicifolia, ktorá má na pokožku veľmi pozitívny vplyv.

Krém Estrozin navracia pokožke elasticitu, pevnosť a sviežosť a vypĺňa jemné vrásky. Obsahuje veľké množstvo prírodného skvalén, látky, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskej koži (jeho úroveň je najvyššia v mladosti okolo dvadsiateho roku). Squalen je dôležitý hlavne pre pokožku, ktorej chýba vlhkosť a sviežosť. Pôsobí podobne ako kyselina hyaluronová, tj. Niekoľkonásobne do seba nasiakne vodu, a tým pokožku maximálne hydratuje. Celkovú hydratáciu pleti ešte zvyšujú výťažky z Kigelia africkej, ktorá zlepšuje elasticitu a hydratáciu kože.

Zloženie:

Aqua, Steareth 21, Steareth 2, Ozonized Simmondsia chinensis oil, Ozonized macadamia ternifolia oil, Squalane, Cetyl alcohol, Glycerine, Glycine soja (soybean) oil, Butyrospermum parkii, Rosa rubiginosa oil, Glyceryl Stearate, Capryloyl glycine, Undecylenoly glycín, Nigella sativa oil, Aloe barbadensis ext., Capryl / Caprino triglyceridy, Eisenia andrei ext., Herbs ext. (Achillea millefolium l., Althea rosea, Maytenus ilicifolia, Glycyrrhiza glabra, Capsella bursa pastoris, Dioscorea batata, Leonurus sibiricus, Astragalus membranaceus, Trigonella foenum - graecum, Linum usitatissimum, Carbonsilikate), ALARIO esculenta ext. Caprylic / Capric triglyceridy, Kigelia africana ext., Dimethyl sulfónu Caprylyl glycol, Acetic acid carbonsilicate ext., Sodium hydroxide, Xanthan gúm, Centella asiatica ext., Nigella sativa ext., Retinyl palmitate, Azelaic acid, Caffeic acid, Thioctic acid, ammonium glycyrrhizate, Succinic acid, Oleanolic acid, Parfum

Ako používať:

Miesto, ktoré chceme masírovať, natrieme 1x krémom Estrozin.

Namočte ruky do vody a začnite masírovať. Vďaka vode sa natreté miesto stáva klzkým. Akonáhle voda vyschne, opäť namočte ruky do vody a pokračujte v masáži bez nutnosti ďalšej aplikácie krému.

Takto môžete procedúru opakovať niekoľkokrát za sebou až do konca masáže.

Balenie:

40 g

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Neobsahuje chemické konzervačné látky a jeho upokojujúce parfum je zložený len z prírodných vôní.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na pokožku .

Informacie o značke Diochi

Firma DIOCHI je veľmi rýchlo rastúca firma, ktorá vykonáva výskum v oblasti prírodnej medicíny a regenerácia tela. Spolupracuje s mnohými laboratóriami vo svete a nové poznatky sú uvádzané do praxe v podobe nových bioinformačných produktov. Kto potrebuje zlepšiť vitalitu svojho tela, vždy tu nájde pomoc. Celý systém tvorí bioinformačné produkty, ktoré dokážu naše telo hlboko detoxikovať a regenerovať vo veľmi krátkej dobe. Oproti bežným produktom majú neobyčajnú silu a ich zloženie je nadčasové. Technológia energetického spracovania Diochi im dáva veľa predností, ktoré si môže vyskúšať ktokoľvek, kto pracuje s prístrojmi EAV. Ak dáte pri meraní do okruhu produkt Diochi, vždy vám ho prístroj vyberie prednostne oproti ostatným. Tým sa stáva firma DIOCHI svetovým lídrom v tvorbe bioinformačných produktov na poli prírodnej medicíny.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
19.04.2017
Vďaka produktu Estrozin sa mi upravil menštruačný cyklus a trávenie.
10.10.2016
Estrozin mi pomáha s klasickými problémami v memopauze tým, že nepociťujem návaly horúčavy a nevysychá mi kože v dlaniach a na chodidlách. Cordyceps Premium mám v zálohe na náhle prechladnutie a zápalové problémy. Takže mi pomáha so začínajúcou nádchou a tiež pri bolestiach natiahnutých kĺbov.
17.05.2013

S Estrozin som spokojná, dala som ho aj kamarátke s problémami v prechode a je nadšená. Takže spokojnosť, ďakujem.

27.12.2012

Dobrý deň, Estrozin používam na prechodové potiaže, pomáha mi.

30.11.2012

Estrozin je bezchybný na všetky ženské problémy. Užívala som ho už niekoľkokrát, vždy som bola veľmi spokojná ...

HORE