U práve prijatých objednávok negarantujeme doručenie do Vianoc. Balíčky môžu byť doručené až po 27. 12. 2017! Získajte naviac dopravu ZADARMO s vybranými produktmi od značky Ecoegg. Platnosť ponuky od 12.12. do 17.12.2017. 

loading
loading
 
Nájdených 1 produktov

+Filter

Značka

Viac značiek >

Skryť

Skryť

Cena

EUREUR

OdDoEUR

Skryť

Vymazať

Nájdených 1 produktov

Radiť podľa:

  • Zobrazit popis

    EUROPEPHARMA je medzinárodné spoločenstvo investorov so zameraním na vývoj a výrobu potravinárskych produktov a farmácie. K svojej činnosti využíva a disponuje tímom kvalitných odborníkov, ktorí sa špecializujú na vývoj noviniek a aplikáciu inovačných produktov v priemyselnej výrobe. EUROPEPHARMA dosiahla niekoľko zásadných úspechov s produktmi, ktoré zaujali svetový trh a priviedli na trh farmaceutiky a doplnkov stravy nové myšlienky a smery, z ktorých niektoré pretrvávajú dodnes.

    Neoddeliteľnou súčasťou vývoja je snaha o trvalé zvyšovanie kvality poskytovaných služieb a produktov. EUROPEPHARMA ponúka unikátne výrobky podľa jedinečných receptúr, sleduje moderné trendy v oblasti výroby potravín, doplnkov stravy a farmácie s dôrazom na rastlinné a živočíšne preparáty s fyziologickým účinkom. Tieto výrobky obsahujú najkvalitnejšie prírodné suroviny a ich zloženie sa dôsledne opiera o vedecké poznatky a klinické štúdie.

Hore

Nájdených 1 produktov
1 rok na vrátenie tovaru
bez udania dôvodu
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni