loading

EVA bieliaci zubný púder (mentol) 30 g

Značka: Eva Cosmetics | Kód: z3471
Eva Cosmetics EVA bieliaci zubný púder (mentol) 30 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Krásny, žiarivý úsmev a prirodzene biele zuby získate účinne a šetrne používaním EVA bieliaceho zubného púdru, ktorý zároveň priaznivo pôsobí na ďasná a ústnu dutinu.

Pri čistení zubov sa z púdru uvoľňuje aktívny kyslík, ktorý odstraňuje baktérie, osviežuje ústa a jemne pení. Zubná púder obsahuje až 19 látok, ktoré pôsobia blahodarne na zdravie ústnej dutiny a chrupu, efektívne napomáhajú odstraňovať zubný povlak a nežiaduce zafarbenie zubov. Vďaka tejto schopnosti je EVA bieliaca zubná púder vhodný pre každého, ale predovšetkým pre fajčiarov a milovníkov kávy a čaju. Odstraňovanie usadených nečistôt je úplne bezpečné ako pre sklovinu, tak i pre ďasná.

Kedy EVA bieliacu zubnú púder mentol pomáha:

 • odstraňuje nebezpečné baktérie,
 • osviežuje dych,
 • má mimoriadne príjemnú chuť.

Produkt EVA bieliaci púder mentol obsahuje:

 • aktívny kyslík - narúša a rozkladá usadeniny, ničí baktérie,
 • morská soľ - má prirodzený bieliaci účinok,
 • dentálnej prášok - má vysoký stieracie a leštiace účinok

Zloženie:

 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Nos -prúdenie vzduchu

Prídavné látky:

Lactose, Calcium carbonate, Dibasic calcium phosphate, Sodium dihydro- phosphate dihydrate, Tribasic Sodium phosphate, Sodium lauryl sulphate, Anhydrous colloidal silica, Magnesium peroxide, saccharine sodium, Peppermint flavor, Rouge covalac

Ako používať:

Bieliaci zubný púder nahrádza bežnú bieliacu zubnú pastu. Vypláchnite ústa vodou. navlhčite zubná kefka a priložte ho na zubný púder. Pri čistení púder jemne pení. Nakoniec ústa vypláchnite vodou.

Balenie:

30 g (sypký prášok)

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky na bielenie zubov .

Informacie o značke Eva Cosmetics

EVA Cosmetics Laboratories je farmaceutická spoločnosť s viac ako 80 ročnými skúsenosťami. Je najväčšou kozmetický a farmaceutický výrobca v Egypte. Na slovenskom trhu sú výrobky EVA už od roku 1997 a pre svoje liečebné a účinné vlastnosti sa stávajú stále viac obľúbené medzi spotrebiteľmi. Výrobky EVA prechádzajú prísnou a pravidelnou kontrolou kvality a sú dermatologicky testované a SCHALEN pre predaj v ČR a SR. K ich výrobe sú používané výťažky z Meswak, mentolu, klinčekov, prírodné silice, pravý med, olivový olej, výťažky z uhorky a mnohé ďalšie osvedčené prírodné zdroje. Nie sú testované na zvieratách.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


90%
Hodnotenie
80%

24.01.2020
Používam raz-dva krát do týždňa,zuby sú hladšie ,ale to bielenie je rovnaké ako pri bieliacích pastách.
100%

24.01.2020
HORE