loading

Exfoliační maska na chodidla 1 pár

Značka: Biotter Pharma | Kód: z59856
Biotter Pharma Exfoliační maska na chodidla 1 pár
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Exfoliačný maska na chodidlá odstraňuje stvrdnutú a hrubú kožu na chodidlách, hydratuje, ľahko sa používa. Maska na chodidlá vo forme ponožiek efektívne odstraňuje mozole, ponecháva kožu hladkú, mäkkú a jemnú. Zloženie obohatené o aloe vera, extrakt z uhoriek, med, levanduľový olej, kyselinu hyaluronovú a ovocné kyseliny eliminuje mozolnatou, hrubú pokožku a upravuje úroveň hydratácie.

Zloženie:

Aqua, Cucumis sativus Extract, Glycerín, Lavandula Angustifolia Oil, Aloe Barbadensis Extract, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid, Mel Extract, Sodium lactate, Salicylic Acid, Lactic Acid, Glycolic Acid, polyquaternium-4, Alcohol Denat., Phenoxyethanol.

Ako používať:

Vyberte výrobok z obalu a odstrihnite fóliu pozdĺž vyznačenej línie. Nasaďte fóliové ponožky na chodidlá a dôkladne ich utesnite. Pre ešte lepšiu priľnavosť ku koži, oblečte na fóliové ponožky, ponožky bavlnené. Po uplynutí 60 - 90 minút zložte fóliové ponožky a dôkladne opláchnite chodidla. Efekt odstránenie odumretej kože sa prejaví po 7 - 10 dňoch. (Pre urýchlenie tohto procesu je potreba chodidlá každodenne namáčať niekoľko minút v teplej vode). Proces odstraňovanie odumretej kože trvá cca 2 týždne, potom sú chodidlá hladká, mäkká a jemná.

Balenie:

1 pár

Upozornenie:

Osoby s ekzémom, alergií, erytémom, poškodenú alebo citlivou kožou, deti mladšie ako 12 rokov, tehotné ženy a diabetici nesmie používať tento produkt. Chráňte pred deťmi. Produkt je určený na jednorazové použitie. Exfoliačný masku na chodidlá používajte s odstupom 3 mesiacov.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ostatné produkty starajúca o nohy .

Informacie o značke Biotter Pharma

Spoločnosť Biotter Pharma poskytuje zákazníkom produkty výbornej kvality. Vízia spoločnosti spočíva v snahe byť jedným z popredných distribútorov prostriedkov pre zdravie a prirodzenú krásu. Cieľom tímu Biotter Pharma je viesť verejnosť k zodpovednému prístupu k vlastnému zdraviu, dbať na prevenciu civilizačných chorôb so zameraním na krvný tlak a hladinu glukózy v krvi, znižovať dopady znečisteného životného prostredia na organizmus každého z nás a prispievať k udržaniu zdravého a krásneho vzhľadu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE