loading

Express Diet - dezert s vanilkovou príchuťou 24 g

Značka: Good Nature | Kód: z41946
Good Nature Express Diet - dezert s vanilkovou príchuťou 24 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Vysoko proteínový lahodný dezert s vanilkovou príchuťou s nízkym obsahom tukov a bohatý na bielkoviny udrží telo v stave ketózy v rámci proteínovej diéty Express Diet - 5-dňová proteínová diéta . Jedná sa o. "> potravinu určenú na proteínovú diétu so zníženou energetickou hodnotou.

V stravovacom koncepte proteínovej diéty Express Diet sú telu dodávané vysoko kvalitné prírodné proteíny. Obvykle sú prvotným zdrojom energie pre telo sacharidy. Vzhľadom na ich obmedzený prísunu počas užívania proteínovej diéty Express Diet sú rýchlo spotrebované a hlavným zdrojom energie sa stáva uložený tuk. Táto metabolická zmena sa nazýva ketóza. . "> Pravidelným prísunom kvalitných bielkovín počas ketózy zabraňujeme spaľovanie svalovej hmoty a podporujeme spaľovanie tukov.
. ">
Odbúravanie tukov počas ketózy produkuje ketóny (dajú sa zmerať aj v moči), ktoré v mozgu účinne tlmí pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie. Preto väčšina užívateľov chudnutie s diétou Express Diet výborne znáša a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu, čo je jedna z hlavných výhod dietetického programu Express Diet. Pri bežných diétach začne organizmus v dôsledku hladovania produkovať tzv. . "> hormóny hladu a vtedy mozog väčšinu ľudí donúti doplniť si zásoby.

Dietetický program proteínovej diéty Express Diet je navrhnutý tak, že nemusíte byť odborníkom na zdravú výživu ani konzultovať váš jedálniček s výživovým poradcom či lekárom. . "> Dezert s vanilkovou príchuťou Express Diet je navrhnutý tak, aby vás neustále udržiaval v stave ketózy, teda spaľovanie tukov bez pocitu hladu.

Zloženie:

mliečne bielkoviny (slnečnicový lecitín (E322)), acetát fosfátu škrobu (E1414), odstredené sušené mlieko, plnidlo (polydextróza), príchuť (vanilka, karamel (obsahuje mlieko)), zahusťovadlo (xantan (E415) a karboxymetylcelulóza (E466). ">), Soľ, náhradné sladidlá (sukralóza (E955), acesulfam (E950)), vanilkový prášok (0,1%), farbivo (beta-karotén (E160a (ii))

Ako používať:

Rozmiešajte obsah sáčku v 120 ml studenej vody. Najlepší výsledok dosiahnete použitím šľahacích metličiek. . "> Nechajte 5 minút chladiť v chladničke, alebo v mrazničke.

Balenie:

24 g (362 kJ / 87 kcal)

Upozornenie:

Výrobok obsahuje mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy. Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Krajina pôvodu Francúzsko.

Náš tip:

Odporúčame kombinovať s produktmi FitMe Slim & Sun 100 kapslí a FitMe Burn 200 tbl.

V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty Express Diet a ďalšie prípravky na chudnutie .

Ďalšie informácie o Express Diet - 5-dňová proteínové diéte nájdete v článku Proteínová diéta .

Informacie o značke Good Nature

Spoločnosť Good Nature sro. bola založená v roku 2002 na slovenskom. Od svojho vzniku sa spoločnosť venuje distribúcii čisto prírodných doplnkov stravy s dôrazom na čistotu a kvalitu ponúkaného tovaru a pôsobenie sily prírody na ľudské zdravie. Ako sa spoločnosť vyvíjala a získavala poznatky v oblasti prírodnej medicíny, stále viac pociťovala potrebu vývoja vlastnej produktovej rady. Produktom Chilliburner odštartovala novú epochu svojho pôsobenia, pod dohľadom kvalifikovaných odborníkov dať prírode šancu aby nás liečila, skrášľovala a obohacovala ...

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
11.03.2019
Bola som veľmi spokojná podarilo sa mi za týždeň schudnúť 2 kg, Prajem krásny deň A.
19.06.2017
S výrobkom Express Diet som bola veľmi spokojná a mala primeraný hlad, nič hrozné a slušný úbytok váhy. Nechutila mi len tá paradajková polievka.
15.06.2017
Produkty Express Diet spĺňajú svoju funkciu expresné diéty, človek po nich nemá hlad, ale chuť absolútne nepoteší - okrem koktailov, tie sú obaja výborné. Celkom uchádzajúci chuť má aj vanilkovo-malinová kaše. Zvyšok chuťovo nič moc. Za 5 dní s týmito produktmi klesla váha o 2,5 kg. Beriem tieto produkty (a držanie 5-dňový express diéty) ako naštartovanie lepší životosprávy.
26.04.2017
S Express Diet som bol veľmi spokojný. Schudol som cca 12 kg po mesačnej diéte.
25.04.2017
S produktom Express Diet som veľmi spokojný, skôr som mal skúsenosť s podobnou diétou u iného dodávateľa, takže v porovnaním s predchádzajúcim dodávateľom veľmi kladne hodnotím chuť polievok a tých nápojov. S čím mám trochu problém - dávať si na raňajky tú ovsenú kašu. :-( Tá mi tak nechutí, tú fakt ním s odporom. :-) Hmotnosť sa darí redukovať, ale zatiaľ sa ma nepýtajte o koľko, pretože si vždy vyskúšam, že som schopný rýchle redukcia hmotnosti, a potom sa zaseknem a idem jesť normálne stravu - no proste je to v hlave. :-)
HORE