loading

BIO Extra šípkový olej 20 ml

Značka: Saloos | Kód: z43882
Saloos BIO Extra šípkový olej 20 ml
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Čistý prírodný bioprodukt Extra šípkový olej obsahuje vysoké množstvo karotenoidov k luxusnú starostlivosť o zrelú pleť.

BIO Extra šípkový olej je vynikajúci na vrásky, zahojenej jazvy a popáleniny, skvele hydratuje a vylepšuje vzhľad pokožky. Vďaka svojej šetrnej extrakcii má príjemné šípkovej arómu a sýtu farbu, ktorá zvýrazňuje a zjednocuje farebný tón pleti.

Zloženie:

Šípek
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • normálne trávenie
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • Normálny stav pokožky
 • Normálny stav kĺbov
 • Normálna činnosť močového mechúra a obličiek
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • normálne trávenie
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • Normálny stav kĺbov
 • Normálna činnosť močového mechúra a obličiek

Ako používať:

Aplikujte vtieraním do kože a masážou podľa potreby aj niekoľkokrát denne. Môžete riediť s inými olejmi.

Balenie:

20 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Bez konzervačných látok.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie pleťovú kozmetiku . p>

Informacie o značke Saloos

Firma SALOOS (predtým SALUS) vyrába certifikovanou prírodnú kozmetiku. Vstúpila na trh s čistými stopercentnými esenciálnymi olejmi pre aromaterapiu. Vďaka veľkému ohlasu u spotrebiteľov a záujmu o ďalšie produkty bol rozšírený sortiment o rastlinné oleje lisované za studena, ktoré sa môžu používať samostatne (na telo i vnútorne) alebo môžu tvoriť spolu s esenciálnymi olejmi základ masážnych zmesí. Odtiaľ bol len krôčik k vytvoreniu hotových telových a masážnych olejov SALOOS. Aj ty si v krátkej dobe získali značnú obľubu - jednoznačne ich uprednostňujú profesionálni maséri vrcholových športovcov, používajú sa v rehabilitačných centrách, kúpeľných zariadeniach, regeneračných štúdiách atď. Postupne bol zaznamenaný vzrastajúci záujem o vzácne, leč mnohokrát cenovo nedostupné esenciálne oleje (ruža, jazmín, neroli a ďalšie), čo viedlo k vytvoreniu nového radu hotových výrobkov pre starostlivosť o pleť. Vznikla tak rad jedinečných, mimoriadne účinných prípravkov pre starostlivosť o všetky typy pleti, vrátane tej najcitlivejšej a najnáročnejšej. Cieľom spoločnosti SALOOS je v oblasti prírodnej kozmetiky ponúknuť prvotriednu kvalitu, ktorá na slovenskom trhu chýbala a dopriať tak zákazníkom radosť z darov prírody, ukázať cestu "ku koreňom" a ponúknuť im storočiami overené účinky rastlín a esencií z nich získaných.

Prehliadnite si certifikát značky Saloos.

Zaujima vás Saloos víac? Podívajte sa na video.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


90%
Hodnotenie
15.01.2018
Šípkový olej je na pleť perfektné, používam ho často. Myslím, že je to veľmi kvalitný a zdravý olej pre starostlivosť o telo. Odporučil by som ho.
21.06.2017
BIO Extra šípkový olej má príjemnú nevtieravú charakteristickú vôňu, dobre sa vstrebáva, stará v rámci možností prírodného produktu. Som spokojný a výrobok užívam.
21.06.2017
Bio Arganový olej lisovaný za studena a BIO Extra šípkový olej používam už niekoľko rokov a som veľmi spokojná. Sú super. Ďakujem. Čoskoro budem zase objednávať.
20.06.2017
S produktom BIO Extra šípkový olej som spokojná. Som už seniorka a tento olej je málom zázračný. Teraz v zime super.
13.06.2017
S výrobkami som veľmi spokojná. BIO Extra šípkový olej ma veľmi milo prekvapil svojou vôňou, príjemne sa nanáša a zdá sa mi, že je pre pleť naozaj blahodárny. taktiež Mandľový olej lisovaný za studena je veľmi kvalitná - luxusné a jemný pre pokožku tváre i tela. Určite si tieto produkty u vás objednám znova.
HORE