loading

Femibion 1 s vitamínem D3 30 tbl.

Značka: FEMIBION | Kód: z49526
FEMIBION Femibion 1 s vitamínem D3 30 tbl.
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }}
{{ product.price }}
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba dodání
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90€ 1,90 €.

  3 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu nebo do výdejního automatu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok Femibion 1 s vitamínom D3, ktorý je obohatený o kyselinu listovú, Metafolin a jód, je určený pre ženy plánujúce tehotenstvo a pre tehotné ženy do 12. týždňa tehotenstva.

Tehotné ženy majú s ohľadom na zabezpečenie potrieb svojho nenarodeného dieťaťa zvýšenú potrebu kvalitnej výživy. Prípravok Femibion 1 poskytuje starostlivo vybrané zložky potravy, najmä veľmi dôležité foláty (kyselinu listovú a Metafolin).

 

Kyselina listová sa významne podieľa na delení buniek, krvotvorbe a prispieva k rastu zárodočných tkanív vrátane placenty. Placenta potom sprostredkováva prenos živín k nenarodenému dieťaťu. Telo kyselinu listovú premení na jednoduchšie folát. Avšak organizmus takmer 50% žien nedokáže z genetických príčin premeniť dostatočné množstvo kyseliny listovej na tieto aktívne formy. Dôvodom je porucha enzýmu MTHFR. Metafolin (L-methylfolát) je biologicky aktívna forma folátu, ktorá sa v tele využije lepšie ako podaná kyselina listová. Metafolin obsiahnutý vo Femibionu 1 môže telo využiť priamo a to aj u žien s MTHFR mutácií.

Aby sa pokryli zvýšené nároky už od začiatku tehotenstva, mali by ženy dbať na dostatočný príjem folátu (kyseliny listovej a Metafolin) už od začiatku plánovania tehotenstva. Medzi 22. a 28. dňom po počatí sa vyvíja mozog, miecha a musí sa uzatvoriť chrbticový kanál. V tomto ranom období väčšina žien ešte nevie, že sú tehotné. Z týchto dôvodov obsahuje Femibion 1 kombináciu 400 mikrogramov kyseliny listovej so zodpovedajúcim množstvom Metafolin, aby sa tak už od začiatku zabezpečil jeho optimálny prísun (hlavne u tých žien, ktoré nemôžu kyselinu listovú dobre metabolizovať).

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, modifikovaný kukuričný škrob (plnidlá), hydroxypropylcelulóza, hyproxypropylmethylcelulóza (leštiace látky), oxid titaničitý (farbivo), magnéziumstearát (farbivo), glycerol (zvlhčovadlo), oxid železitý (farbivo)

Dávkovanie:

Užívajte denne 1 tabletu spolu s hlavným jedlom alebo po jedle a zapite chladným nápojom.

Balenie:

30 tabliet - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež Femibion ​​2 s vitamínom D3 30 tbl. + 30 tob. a ďalšie prípravky pre tehotné a dojčiace ženy .

Informacie o značke FEMIBION

KONTAKT: PHOENIX as, K PÉROVNA 945/7, 102 00 Praha 10 - Hostivař.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE