loading

Femibion ​​2 s vitamínom D3 30 tbl. + 30 tob.

Značka: FEMIBION | Kód: z49527
FEMIBION Femibion ​​2 s vitamínom D3 30 tbl. + 30 tob.
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} ušetříte {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} {{ vivalang.currencySlashPiece }}
{{ product.price }}
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba dodání
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90€ 1,90 €.

  3 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu nebo do výdejního automatu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 1 rok
  × Lehota na vrátenie 1 rok

  1 rok na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 1 roka od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok Femibion 2 je určený tehotným ženám od 13. týždňa tehotenstva až do ukončenia dojčenia.

Dieťaťu sa v priebehu 1. trimestra utvorili všetky časti tela a vnútorné orgány a od druhého trimestra sa rýchlo vyvíjajú. Nastávajúcich matke sa vyčerpávajú nielen zásoby energie, ale aj zásoby živín. Preto prípravok Femibion 2 obsahuje všetky základné kľúčové živiny, ku ktorým patrí aj dostatočné množstvo folátov a vitamínu D.

 

DHA omega-3 nenasýtená mastná kyselina je dôležitou zložkou všetkých bunkových membrán kdekoľvek v tele, zvlášť vysoko je však koncentrovaná v mozgu a v očnej sietnici. Pravidelný prísun DHA u matky prispieva k normálnemu vývoju očí a mozgu dieťaťa. Matka poskytuje DHA svojmu dieťaťu prostredníctvom placenty a materského mlieka. Jej spotreba v 13. týždni tehotenstva stúpa, preto odporúčame užívanie prípravku Femibion 2 s DHA od začiatku druhého trimestra až do ukončenia dojčenia.

Prípravok Femibion 2 s vitamínom D3 obsahuje 200 mg DHA z vysoko čistého, koncentrovaného rybieho oleja. Prísne kontrolovaným výrobným procesom je garantovaná vynikajúca kvalita a odstránenie zápachu kapsúl s obsahom DHA.

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, modifikovaný kukuričný škrob (plnidlá), hydroxypropylcelulóza, hyproxypropylmethylcelulóza (leštiace látky), oxid titaničitý (farbivo), magnéziumstearát (farbivo), glycerol (zvlhčovadlo), oxid železitý (farbivo)

 

Zloženie 1 kapsuly:

200 mg kyselina dokosahexaenová (DHA), 12 mg vitamín E

Dávkovanie:

Užívajte denne 1 tabletu a 1 kapsulu spolu s jedlom alebo po jedle a zapite chladným nápojom.

Balenie:

30 tabliet + 30 kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež Femibion ​​1 s vitamínom D3 30 tbl. a ďalšie prípravky pre tehotné a dojčiace ženy .

Informacie o značke FEMIBION

KONTAKT: PHOENIX as, K PÉROVNA 945/7, 102 00 Praha 10 - Hostivař.
Prehliadnite si certifikát značky FEMIBION.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

22.06.2018
HORE