loading

Femigel s olejom Tea Tree 2,7% 4 x 5 ml

Značka: Australian Bodycare | Kód: z5134
Australian Bodycare Femigel s olejom Tea Tree 2,7% 4 x 5 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
  ×

  Certifikát

  Certifikát

 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Femigel s olejom Tea Tree je prírodný gél pre udržanie intímneho komfortu vonkajšieho genitálu ženy.

Femigel obsahuje prírodný antiseptický olej Tea Tree Australian Bodycare v optimálnej a osvedčené 2,7% koncentrácii. Olej Tea Tree vďaka svojim antiseptickým schopnostiam obmedzuje výskyt baktérií, plesní a kvasiniek a zároveň podporuje prirodzené intímne prostredie.

 

Femigel je špeciálne vyrobený pre jednoduchú aplikáciu a pomáha v situáciách zvýšenej suchosti, svrbenie, podráždenie a diskomfortu v intímnej oblasti, ktoré sa môžu objaviť v rôznych periódach života ženy. Hoci sú tieto prejavy obvyklé v priebehu menopauzy, môžu sa objaviť aj v súvislosti so stresom, používaním antibiotík alebo pri podráždení v súvislosti s použitím mydla alebo krému. Ak sa neodstráni, môžu prerásť vo vážnejšie problémy. Je preto dôležité zabezpečiť správnu vlhkosť a hodnotu pH v intímnej oblasti s cieľom zachovať prirodzenú mikroflóru.

Femigel poskytuje dlhotrvajúcu zvlhčenie intímnej oblasti. Odporúča sa používať pri subjektívnych ťažkostiach ako je pálenie, svrbenie, pocity sucha a ďalšie nepríjemné pocity. Je vhodné ho preventívne používať pred a po návšteve bazéna, sauny alebo fitcentra.

Zloženie:

Aqua, peg-40 hydrogenated Castor oil, Glycerín, xantánová guma gúm, Sodium chloride, Propylene glycol, Diazolidinyl urea, Limonene, methylparabenum, Propylparaben, Linalool

Ako používať:

Pri miernych ťažkostiach sa odporúča jedna aplikácia 1x za 3 dni, pri silnejších ťažkostiach 2x denne a pokračovať do ústupu ťažkostí. Pre udržanie zdravej mikroflóry sa odporúča občasné použitie.

Balenie:

4 tuby po 5 ml gélu

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Pri výskyte alergických reakcií prerušte používanie. Odporúča sa prerušiť používanie v priebehu menštruácie a pokračovať až po jej ukončení. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 ° C.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s Tea tree olejom a ďalšie produkty intímnej hygieny .

Informacie o značke Australian Bodycare

Originálne olej Tea Tree a kozmetika Australian Bodycare s olejom Tea Tree je českom trhu už niekoľko rokov a originálny olej Tea Tree Australian Bodycare bol prvým olejom z čajového stromu (Melaleuca alternifolia) dovezený do Slovenskej republiky. Australian Bodycare

je známa a zavedená značka, ktorej 100% čistý olej Tea Tree je spracovávaný špeciálnou metódou, ktorá zaručuje získavanie najkvalitnejšieho oleja Tea Tree

. Garancia pôvodu a kvality

oleja je doložená Certifikátom priamo z Australian Plantations.

Prehliadnite si certifikát značky Australian Bodycare.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
05.10.2016
obidva prípravky Femigel s olejom Tea Tree a Gyntima Probiotica vaginálne čapíky sú veľmi kvalitné a vyhovujú mi, ako prevencia drobných ženských ťažkostí skutočne vynikajúce.
100%

23.03.2019
Keď nemáte problém, len reagujete na plaváreň, alebo saunu, tak je to príjemne chladivé a upokojuje.
HORE