loading

Femina Gél Australian Original 5 x 5 ml

Značka: Australian Original | Kód: z60769
Australian Original Femina Gél Australian Original 5 x 5 ml
Novinka
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Femina Gél Australian Original je prírodný vaginálny gél pre udržanie intímneho komfortu.

Obsahuje prírodné antiseptický olej Tea Tree Australian Original v optimálnej 2,7% koncentrácii. Olej Tea Tree vďaka svojim antiseptickým schopnostiam obmedzuje výskyt baktérií, plesní a kvasiniek a zároveň podporuje prirodzené intímne prostredie vonkajšieho genitálu ženy. Kyselina hyalurónová vytvára v kombinácii s vlhkým sekrétom ochranný gélový povlak, ktorý zvlhčuje a chráni intímne partie ženy.

Aqua, Glycerín, PEG-40 hydrogenated Castor Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Sodium hyaluronate, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Metylparabén, Propylparaben, Carbomer, Sodium Hydroxide, Limonene Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do + 25 ° C.

Zloženie:

Aqua, Glycerín, PEG-40 hydrogenated Castor Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Sodium hyaluronate, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Metylparabén, Propylparaben, Carbomer, Sodium Hydroxide, Limonene

Ako používať:

Pri miernych problémoch sa odporúča jedna aplikácia raz za tri dni, pri silnejších ťažkostiach 1x - 2x denne a pokračovať do ústupu ťažkostí. Pre udržanie zdravej mikroflóry sa odporúča občasné použitie.

Femina Gél sa odporúča používať pri subjektívnych ťažkostiach a nepríjemných pocitoch ako je pálenie, svrbenie, pocity sucha a ďalšie podráždenie v intímnej oblasti. Je vhodné ho preventívne používať pred a po návšteve bazéna, sauny alebo fitcentra. Femina Gél sa ľahko a pohodlne aplikuje vďaka jednotlivým dávkam v tubách, čím je zaistená optimálna hygiena pri použití. Je bezfarebný, nemastný a nespôsobuje podráždenie.

Balenie:

5 túb po 5 ml

Upozornenie:

Nepoužívajte, ak tuba nie je v samostatnom balení alebo ak je obal poškodený. Pri výskyte alergických reakcií prerušte požívanie. Odporúča sa prerušiť používanie v priebehu menštruácie a pokračovať až po jej ukončení. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do + 25 ° C.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie intímnu hygienu .

Informacie o značke Australian Original

PH ARMA ZDRAVIE sro U kríža 633/28, 158 00 Praha Jinonice. IČO: 07197594

 

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE