loading

Fin Aleracaps 24 kapsúl

Značka: Finclub | Kód: z386 | Doplnok stravy
Finclub Fin Aleracaps 24 kapsúl
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}

Popis:

Doplnok stravy Fin Aleracaps obsahuje výťažok z Peril krovité (Perilla frutescens), ktorá prispieva k ochrane organizmu v znečistenom prostredí.

 

 

Sušený extrakt Perila krovité obsiahnuté v lieku Fin Aleracaps zodpovedá 8 g čerstvých listov rastliny.

Zloženie v 1 kapsuli:

  • Normálne funkcie dýchacieho systému
  • Produkcia cytokínov a špecifických protilátok

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza, oxid titaničitý, želatínová kapsula

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 kapsule denne, najlepšie ráno. Zmiernenie reakcií sa dostaví väčšinou už za pol až jednu hodinu po požití. Užívanie sa odporúča začať už niekoľko týždňov pred peľovým obdobím. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov. Krajina pôvodu Fínsko.

Balenie:

24 kapsúl - dávka na 12-24 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 ° C. Tento bylinný produkt neznižuje pozornosť, nevyvoláva ospalosť a nevytvára návyk.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež Peralgin 120 kapsúl a ďalšie prípravky na imunitný systém .

Informacie o značke Finclub

FINCLUB je česká spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a v súčasnosti má k dispozícii 19 distribučných centier rozmiestnených v jednotlivých regiónoch Slovenskej republiky. Pre slovenský trh FINCLUB vyberá produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy tunajších obyvateľov, a tento výber je vždy prekonzultovaný s poprednými odborníkmi z oblasti medicíny. Základnými piliermi spoločnosti sú hodnoty ako serióznosť, dôraz na osobný rozvoj a kvalita služieb a produktov. FINCLUB sa prostredníctvom svojich produktov a služieb snaží pomôcť všetkým na ceste k zdraviu, k úspechu a sebarealizácii.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


90%
Hodnotenie
12.10.2016
Fin Aleracaps je bezchybná vec. Ak to prestanete distribuovať, budem mať obrovský problém, pretože nič iné mi buď nefunguje alebo to nemôžem.
25.07.2014

Prípravok Fin Aleracaps môžem len odporučiť. Pri dávkovaní 2x denne výrazne znížil mojej alergickej reakcie na peľ tráv.

05.05.2014

Fin Aleracaps mám vyskúšaný, pomáha mi zvládať alergiu na potraviny. Verím, že funguje, cítim sa lepšie.

23.04.2014

Fin Aleracaps pomáha - priebeh alergie je ľahšia. Beriem druhý rok.

11.09.2013

Aleracaps je to jediné, čo môžem bez problémov užívať a čo mi naozaj pomáha! Dúfam, že to neprestanete distribuovať, to už by som nemala nič. Dlho mi trvalo, kým som tento prípravok objavila a som maximálne spokojná !! Môžem dýchať!

HORE