loading

Fin Betutabs 110 tbl.

Značka: Finclub | Kód: z30 | Doplnok stravy
Finclub Fin Betutabs 110 tbl.
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Nakúpte produkty značky Finclub nad 19 € a získate darček: Aloe Vera 24h cream moisturize & balance
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy Fin Betutabs je vyrobený z veľmi šetrne sušených a jemne mletých listov brezy. Obsiahnutý brezový extrakt je zdrojom mnohých prospešných látok (napr. prírodných saponínov, esenciálnych olejov).

Breza je jedným z najodolnejších organizmov vôbec. Ako magnet priťahuje nečistoty z okolitej pôdy, absorbuje dokonca aj rádioaktivitu.

Zloženie v 1 tablete:

 • Normálne funkcie močových ciest - obličky
 • Normálna hladina cholesterolu v krvi
 • Normálny stav kĺbov
 • Prispieva k normálnemu tráveniu a detoxikácii

Prídavné látky:

oxid kremičitý, stearan horečnatý

Dávkovanie:

Užívajte 2-4 tablety denne, ráno a na poludnie, nezávisle na jedle. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

110 tabliet - dávka na 27-55 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 ° C. Krajina pôvodu Fínsko.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s Breza previsnutá a ďalšie produkty na močové cesty .

Informacie o značke Finclub

FINCLUB je česká spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a v súčasnosti má k dispozícii 19 distribučných centier rozmiestnených v jednotlivých regiónoch Slovenskej republiky. Pre slovenský trh FINCLUB vyberá produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy tunajších obyvateľov, a tento výber je vždy prekonzultovaný s poprednými odborníkmi z oblasti medicíny. Základnými piliermi spoločnosti sú hodnoty ako serióznosť, dôraz na osobný rozvoj a kvalita služieb a produktov. FINCLUB sa prostredníctvom svojich produktov a služieb snaží pomôcť všetkým na ceste k zdraviu, k úspechu a sebarealizácii.

Prehliadnite si certifikát značky Finclub.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
03.10.2016
Graviola anona určite pomáha vyrovnávať hormonálnu rovnováhu. Betutabs podľa môjho súdu napomáha vylučovanie moču.
02.08.2013

S produktom Fin Betutabs som spokojná, pôsobí spoľahlivo.

30.10.2012

Dobrý deň, so zakúpeným produktom Fin Betutabs som úplne spokojný.

30.10.2012

Tabletky Fin Betutabs, ktoré som zakúpila mi veľmi pomáhajú pri odstránení opuchu nôh. Po ich užívaní sa mi stav zlepšil a cítim sa lepšie. Ešte si objednám krém na masírovanie nôh. Moc ďakujem.

01.11.2009
Vážení, so všetkými výrobkami u vás zakúpenými som veľmi spokojná. Môžem vyzdvihnúť Alfaalfa a Betulic, sú to výborné prírodné prostriedky na odvodnenie, môžem odporučiť. Coenzym Q10, Lecitín, ArthroStop Rapid a EPA Marine berieme dlhodobo a vďaka týmto prostriedkom som sa vyhunla operácii - náhrada kolenného kĺbu. Koleno ma vybrúsili a čakala som na operáciu. Teraz chodím bez barlí, som bez bolestí a je mi skvele. Je mi 68 rokov a nedám na prírodnú medicínu dopustiť. Nemôžem inak ako vám mnohokrát poďakovať a prajem vám mora tak spokojných zákazníkov ako som ja. Ďakujem.
HORE