loading

Fin Candicaps 100 kapsúl

Značka: Finclub | Kód: z4322 | Doplnok stravy
Finclub Fin Candicaps 100 kapsúl
Darček
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Aloe Vera 24h cream moisturize & balance
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy Fin Candicaps je inovovaná varianta oreganového oleja Fin Candimin , Ktorý patrí vďaka svojmu účinku stabilne medzi prvú desiatku najžiadanejších výrobkov značky Finclub.

Doplnok stravy Fin Candicaps obsahuje olej z oregana s hlavnou účinnou zložkou karvakrol, vysoko kvalitný látkou s antioxidačnými účinkami. Prípravok Fin Candicaps predstavuje novú "kapsľový formu" doplnku stravy Fin Candimin , Ktorá umožní jednoduchšie užívanie citlivejším jedincom alebo mladšiu generáciu.

Zloženie v 1 kapsuli:

86 mg  Sójový olej
 • Normálne funkcie žlčníka
 • normálne trávenie
 • dojčenie
 • Normálna funkcia horných ciest dýchacích
 • imunita
 • Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému - krvný tlak
 • Normálna činnosť pečene
 • Duševný výkon - spánok

Prídavné látky:

hovädzie želatína, glycerín, čistená voda

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 2x denne (1 kapsula zodpovedá dvom kvapkám Fin Candimis ).

Balenie:

100 kapsúl - dávka na 1,5 mesiaca

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte denné dávkovanie. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte do 25 ° C, mimo dosahu detí. Krajina pôvodu Fínsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s pamajorán obyčajný a ďalšie produkty na kvasinky .

Informacie o značke Finclub

FINCLUB je česká spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a v súčasnosti má k dispozícii 19 distribučných centier rozmiestnených v jednotlivých regiónoch Slovenskej republiky. Pre slovenský trh FINCLUB vyberá produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy tunajších obyvateľov, a tento výber je vždy prekonzultovaný s poprednými odborníkmi z oblasti medicíny. Základnými piliermi spoločnosti sú hodnoty ako serióznosť, dôraz na osobný rozvoj a kvalita služieb a produktov. FINCLUB sa prostredníctvom svojich produktov a služieb snaží pomôcť všetkým na ceste k zdraviu, k úspechu a sebarealizácii.

Prehliadnite si certifikát značky Finclub.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


70%
Hodnotenie
12.03.2019
Candimin užívame celá rodina, skôr v zime na imunitu a myslím, že funguje, deti sú odolnejšie voči chorobám alebo sa rýchlejšie uzdraví, keď už niečo chytia.
11.09.2014

S produktmi Beta Glukán Forte a Fin Candicaps som spokojný. Používal som ich na zlepšenie zdravotného stavu (zažívacie problémy) a celkové zlepšenie imunity. Tieto produkty splnili moje očakávania a môžem ich odporučiť.

26.06.2014

Cordyceps Premium , Graviola anona a Ženšen kórejský som u vás kúpila pre onkologicky chorú švagrinú a mamičku. Obe sa cíti lepšie a produkty budem naďalej kupovať. Oregano Star som objednala misto Fin Candicaps , Ktorý v tom čase nebol okamžite dostupný. S oboma produktmi sme spokojní. Zatiaľ sme neboli chorí, len občas ľahká nádcha. Je to určite aj zásluha GrepoSept - ústneho spreja , Akonáhle máme nepríjemný pocit v hrdle, stačí párkrát streknúť a je zase dobre. Takto sa liečime celá rodina. Dcéra užíva už 3. balenie PROIMUN Forte a zatiaľ sa drží, nie je chorá. Som rada za tieto prírodné produkty.

50%

19.09.2019
zatiaľ užívam krátku dobu, žiadne zmeny nepozorujem, snáď po dlhšom užívaní
Pre: tento produkt mi doporuěil alergog, je to prírodný produkt
90%

19.09.2019
pozitívny
HORE