loading

Fin Fosfosercaps 90 kapsúl

Značka: Finclub | Kód: z43351 | Doplnok stravy
Finclub Fin Fosfosercaps 90 kapsúl
Darček
Doprava zadarmo
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Power banka Finclub
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy Fin Fosfosercaps predstavuje patentovaný komplex sójového lecitínu fosfatidylserínu a kyseliny fosfatidové, ktoré prispievajú k normálnej činnosti pamäti a schopnosti koncentrácie.

Mimoriadne účinný preparát Fin Fosfosercaps rastlinného pôvodu obsahuje čistý, vo vode rozpustný fosfatidylserín, ktorý je dôležitý pre základné mozgové funkcie - pamäť a kvalitu učenia. Zohráva kľúčovú fyziologickú úlohu vo väčšine vlastných neurologických funkcií. Je transportovaný naprieč membránou medzi krvou a mozgom tak rýchlo, že sa dostáva do miesta určenia v priebehu niekoľkých minút po jeho vstrebaní zo zažívacieho traktu.

Zloženie v 1 kapsuli:

100 mg  Fosfatidylserín
100 mg  Kyselina fosfatidová

Prídavné látky:

rastlinný olej, želatína, glycerol, oxidy železa

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 kapsule denne pri jedle, najlepšie ráno a na poludnie. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

90 kapsúl - dávka na 1,5 - 3 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Podávanie vo večerných hodinách by mohlo spomaliť zaspávanie. Prípravok je veľmi dobre znášaný a nemá žiadne vedľajšie účinky. Skladujte pri teplote do 25 ° C. Krajina pôvodu Fínsko.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na stres .

Produkt je tiež v sekciach

Čo nám legislatíva neumožňuje zaradiť

Informacie o značke Finclub

FINCLUB je česká spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a v súčasnosti má k dispozícii 19 distribučných centier rozmiestnených v jednotlivých regiónoch Slovenskej republiky. Pre slovenský trh FINCLUB vyberá produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy tunajších obyvateľov, a tento výber je vždy prekonzultovaný s poprednými odborníkmi z oblasti medicíny. Základnými piliermi spoločnosti sú hodnoty ako serióznosť, dôraz na osobný rozvoj a kvalita služieb a produktov. FINCLUB sa prostredníctvom svojich produktov a služieb snaží pomôcť všetkým na ceste k zdraviu, k úspechu a sebarealizácii.

Prehliadnite si certifikát značky Finclub.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
21.06.2013

S tabletami Fosfosercaps som mala nečakane výborné skúsenosti. Odporučila mi je kamarátka, keď som hľadala nejaký podporný prostriedok pri učení na štátnice. Pred užívaním som bola veľmi v strese a pri užívaní som zažívala až neskutočný kľud a cítila som sa veľmi dobre. Prípravok som už odporučila svojim známym.

03.12.2012

Dobrý deň, Fin Fosfosercaps užíva môj syn, ktorý má diagnózu detskej mozgovej obrny, užívame ho už 3. rokom a sme s ním veľmi spokojní. V momente, kedy ho vysadíme je vidieť, že syn si nemôže na niektoré veci spomenúť a zdá sa mi aj menej aktívny. Keď užívame Fosfosercaps nemáme žiadny problém s mechanickou pamäťou as aktívnym učením. Učivo, ktoré sa má naučiť vyložene z pamäte, ako násobilka, vybrané slová, básnička atď. mu idú veľmi dobre.

21.12.2009
Fosfoser memory užíva syn s ťažkou poruchou vývinu reči a zdá sa, že mu veľmi pomáha. Je vnímavejší, celkovo šikovnejší, snaží sa viac komunikovať.
21.12.2009
Zakúpila som pre svojho syna poze Fosfoser memory. Syn je po ťažkej havárii, má porušenú krátkodobú pamäť. Doplnok stravy Fosfoser memory pôsobí na jeho psychiku samozrejme dobre. Pamäť sa tiež mierne lepší.
HORE