loading

Fin Guartabs 40 tbl.

Značka: Finclub | Kód: z1862
Finclub Fin Guartabs 40 tbl.
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy Fin Guartabs obsahuje extrakt z guarany, čo je tropická drevina pochádzajúca z povodia Amazonky. Guarana (Paullinia cupana)

podporuje vitalitu a potláča únavu.

Prípravok Fin Guartabs je vhodný pre osoby bojujúce s únavou alebo osoby vykonávajúce činnosť vyžadujúcu dlhodobú koncentráciu.

 

Sušený extrakt guarany obsiahnuté v produkte Fin Guartabs zodpovedá 1 600 mg čerstvých semien.

Zloženie v 1 tablete:

 • imunitný systém
 • Fyzická a psychická vitalita
 • Energia - tonus - únava

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 tablety denne, nepodávajte pred spaním (pre prekonanie únavy kedykoľvek). Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

40 tabliet - dávka na 20-40 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 ° C. Krajina pôvodu Fínsko.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s guaranou a ďalšie produkty na únavu .

Informacie o značke Finclub

FINCLUB je česká spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a v súčasnosti má k dispozícii 19 distribučných centier rozmiestnených v jednotlivých regiónoch Slovenskej republiky. Pre slovenský trh FINCLUB vyberá produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy tunajších obyvateľov, a tento výber je vždy prekonzultovaný s poprednými odborníkmi z oblasti medicíny. Základnými piliermi spoločnosti sú hodnoty ako serióznosť, dôraz na osobný rozvoj a kvalita služieb a produktov. FINCLUB sa prostredníctvom svojich produktov a služieb snaží pomôcť všetkým na ceste k zdraviu, k úspechu a sebarealizácii.

Prehliadnite si certifikát značky Finclub.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


90%
Hodnotenie
29.09.2014

Fin Guartabs vážne pomáha proti únave, človeka naštartuje. Koenzým Q10 Forte odporúčam, spĺňa svoj účel, ako sa píše.

08.08.2013

S pôsobením produktu Guartabs som spokojná, pretože jeho povzbudivé účinky mne umožnili týždenný pobyt so spaním pod stanom, ako aj celodenné aktivity po dobu 6 dní, vrátane cesty do cudziny a späť.

30.10.2012

Mám pocit zmenšenie únavy. Fin Guartabs hodnotím kladne.

31.03.2010
Dobrý deň, guarana mi pôsobí podobne ako káva. Je ale lepšie, pretože nemá nežiaduce účinky kávy, tras rúk, miernu nevoľnosť, apod. Guaranu teda považujem za dobrý stimulant šetrný k ľud. organizmu.
18.11.2009
Dobrý deň áno zakúpila som si od vás už štyri baleni Guarany Forte -Fin Guartabs a môžem vám popravde napísať, že je to vynikajúca vec tedy robím manuálne a bola som Prado unavená tak si pred začiatkom smeny lupnu dva prášky a je ma nádherne, akurát som si myslela že keď budem čulejší tak napríklad aj schudnem ale na to to nemá žiadny vplyv u mňa to je celoživotný boj tá nadváha ale to sa nedá nič robiť. Guarana funguje.
HORE