loading

Finclub FIN Islandis 250 ml

Kód produktu: z49472

Finclub FIN Islandis 250 mlNovinka

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

FinclubFIN Islandis 250 ml445.83000000out_of_stock

Popis:

Chutný sirup z lišajníka, prasličky, materinej dúšky a anízuISLANDIS - jedná sa o doplnok stravy s rovnakým zložením, účinkom aj cenou ako pôvodné Islamax.

Nový je kód výrobku = 300 917.

Doplnok stravy ISLANDIS (pôvodne ISLAMAX) je chutný prírodný sirup, ktorý obsahuje výťažky z islandského lišajníka, prasličky, materinej dúšky a anýzových semien, je sladený medom. Všeobecne sa odporúča v rámci starostlivosti o dýchacie cesty.

Obsiahnuté bylinky boli tradične používané v starostlivosti o sliznice dýchacích ciest, o zdravie pľúc. Sú vyhľadávané pre svoje prospešné účinky na podporu dýchania, zmierňujú podráždenie spôsobené kašľom, prispievajú k dosiahnutiu úľavy pri nachladnutí.

Lišajník z Islandu je užitočným doplnkom pri dočasnom kašli. Historicky bol používaný ako predjedlo alebo ako pomocník pri črevných ťažkostí či u nechutenstvo.
Materina dúška stará o normálnu funkciu dýchacieho systému, podporuje prirodzenú obranyschopnosť, prospieva tráveniu.
Praslička podporuje zdravé dýchanie, prispieva k osvieženie tela, prospieva vylučovanie a normálnu funkciu močovej sústavy.
Aníz napomáha správnej funkcii dýchacieho systému, podporuje trávenie a chuť k jedlu.
Med zlepšuje chuťové vlastnosti sirupu a dopĺňa účinky bylín. Obsahuje veľa enzýmov, minerálov a vitamínov.

Zloženie:

Lišajníkovité extrakt (Lichen islandicus) 28,07%, med 27,30%, sirup 23,32%, materinodúškový extrakt (týmusu herba) 11,23%, prasličkový extrakt (EQUIS herba) 7,49%, anízový extrakt (Anisi fructus ) 2,49%, sorban draselný 0,10%.

Dávkovanie:

15 ml (polievková lyžica) užívať ráno, na obed a večer, nezávisle na jedle. Neprekračovať denné dávkovanie. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov a ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí.

Balenie:

250 ml - dávka na 5 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy.

Značka:

Finclub

Prezerali ste tieto produkty

  • Finclub FIN Islandis 250 ml
1 rok na vrátenie tovaru
bez udania dôvodu
x

Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK Viac informácií

prvni