loading

Fin Mycelcaps 80 kapsúl

Značka: Finclub | Kód: z90 | Doplnok stravy
Finclub Fin Mycelcaps 80 kapsúl
Darček
Doprava zadarmo
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Aloe Vera 24h cream moisturize & balance
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy Fin Mycelcaps obsahuje patentovanú zlúčeninu AHCC® získanú z mycélia húb Shiitake (mycélium - podhubie). Japonskej špongii Shiitake (húževnatec jedlý) sa prezýva "perla medzi hubami", v Ázii je už niekoľko storočí považovaná za cenenou špongiu s vysokou výživnou hodnotou.

Prídavné látky:

174,75 mg protihrudkujúce látky (mikrokryštalická celulóza, želatínová kapsula, oxid titaničitý)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 2x denne, po jedle. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

80 kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Výživový. Skladujte pri teplote do 25 ° C. Krajina pôvodu Fínsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj prípravky s shiitake .

Informacie o značke Finclub

FINCLUB je česká spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a v súčasnosti má k dispozícii 19 distribučných centier rozmiestnených v jednotlivých regiónoch Slovenskej republiky. Pre slovenský trh FINCLUB vyberá produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy tunajších obyvateľov, a tento výber je vždy prekonzultovaný s poprednými odborníkmi z oblasti medicíny. Základnými piliermi spoločnosti sú hodnoty ako serióznosť, dôraz na osobný rozvoj a kvalita služieb a produktov. FINCLUB sa prostredníctvom svojich produktov a služieb snaží pomôcť všetkým na ceste k zdraviu, k úspechu a sebarealizácii.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


85%
Hodnotenie
18.10.2016
Mycelcaps je výbornou prevenciou nádorových ochorení. U môjho psa diagnostikovali pred dvoma rokmi leukom a pomocou tohto lieku, iný liek nemá, tú je dodnes. Ja som tiež ohrozená a tak ho používam k prevencii. Chia semienka sú výborný zdroj vápnika, používam je miesto liekov, ktoré mi predpísal lekár. brusnice už roky používam na liečbu aj prevenciu zápalov močových ciest a mechúra, veľmi sa mi znížilo užívanie antibiotík.
06.01.2015

Produkt Fin Mycelcaps som objednávala pre svoju mamku (53 rokov). V lete sa jej tretíkrát vrátila rakovina. V Motole jej povedali, že tentokát už to liečiť nejde. V Chomutove jej dala pani doktorka šancu a nasadila chemoterapiu. Od začiatku užíva AHCC a vedľajšie účinky chemoterapie boli oveľa menšie. Bolo jej zle cca 2 dni. Kontrolný krv mala až do 4. chemoterapia vždy v poriadku a móla chodiť na chemoterapie po 3 týždňoch. Po tretej chemoterapii má dva onkomarkry v norme a jeden mierne zvýšený !!! Je presvedčená, že veľký podiel na tomto zázraku má práve užívanie AHCC. Teraz jej ostávajú 2 chemoterapie. Ďakujeme.

06.10.2014

Chceme sa s vami ešte podeliť o svoju novú skúsenosť s Mycelcaps. Po ukončení prvej serie chemoterapiou som dopátral taky 2 mesačnú dávku Mycelcaps. Hovoril som si, že počkám na oznámenie lekára, ako bude liečba pokračovať ďalej. Týždeň po vysadení Mycelcaps mi začalo byť nevoľno a divne. Manželka usúdila, že by bolo dobré zakúpiť ďalšiu dávku lieku a tak zistiť, či naozaj pomáha. Dva dni ho znova užívam a nevoľnosť ustúpila a kondícia sa vrátila. Takže všetkým odporúčam.

26.08.2014

Manžel Mycelcaps užíva stále aj počas chemoterapie. Keďže chemoterapia je pre každého pacienta individuálne pripravená, tak vlastne nevie, "ako mu má byť". Ťažko sa nám hodnotí, či by sa mu darilo rovnako s Mycelcaps, či bez neho. V každom prípade nemá po chemoterapiách žiadne väčšie problémy. Ako sám hovorí, má hlad ako tiger, prášky na nevoľnosť zatiaľ nepotreboval, vlasy mu zostali (čo je taká prkotina, ale pre niekoho dôležité). Pani doktorka sa vyjadrila, že sa mu zlepšil krvný obraz. Pokiaľ toto všetko dokáže Mycelcaps, tak je to požehnanie. Ja aj manžel tomu veríme. Ešte okrem Mycelcaps berie pravidelne Pestrec. Tak ak tieto info aspoň trochu pomôžu, tak budeme radi.

80%

21.09.2019
HORE