loading

Fin Remasacaps 72 kapsúl

Značka: Finclub | Kód: z95 | Doplnok stravy
Finclub Fin Remasacaps 72 kapsúl
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Gél pre intímnu hygienu 500 ml
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy Fin Remasacaps obsahuje výťažok z hlivy ustricovej , ktorá prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Zloženie v 1 kapsuli:

Prídavné látky:

96 mg želatínová kapsula

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 2x denne, na obed a večer po jedle. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

72 kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Výživový. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 ° C. Krajina pôvodu Fínsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete produkt Hliva ustricová Premium s vitamínom C 90 tbl. a tiež ďalšie prípravky s hlivou ustricovou .

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Východná medicína - Čínske huby

Informacie o značke Finclub

FINCLUB je česká spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a v súčasnosti má k dispozícii 19 distribučných centier rozmiestnených v jednotlivých regiónoch Slovenskej republiky. Pre slovenský trh FINCLUB vyberá produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy tunajších obyvateľov, a tento výber je vždy prekonzultovaný s poprednými odborníkmi z oblasti medicíny. Základnými piliermi spoločnosti sú hodnoty ako serióznosť, dôraz na osobný rozvoj a kvalita služieb a produktov. FINCLUB sa prostredníctvom svojich produktov a služieb snaží pomôcť všetkým na ceste k zdraviu, k úspechu a sebarealizácii.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


93%
Hodnotenie
15.03.2019
Zdá sa, že sa mi vyhýba prechladnutia.
14.03.2019
Prípravok som kúpila pre vnučku, aby sa zbavila bradavíc na nohe. Kombinovali sme to s bezfarebným lakom, ktorý sme aplikovali na bradavice. Bradavice vznikli najmä. Pretože nám ešte váš prípravok ostal a vnučka už ho nechce prehĺtať, užívam ho ja teraz na imunitu. Tým sa nič nepokazí, že?
07.06.2017
S produktom FIN Remasacaps som spokojná, kúpila som ho synovi na bradavice na chodidlách. Najrôznejšie vodičky nezaberali, po 1,5 mesiaci užívania nastal výrazný ústup. Bradavice sú takmer preč, ešte budeme 1-2 mesiace užívať. Dúfam, že vymiznú úplne.
07.10.2016
Fin Remasacaps je výborný ako na imunitu, tak na vyrážky na tele ako sú moluská a kurie oká. Po využívaní jedného až dvoch balení (podľa rozsahu) úplne vymizne! Naozaj to funguje, ale pozor - jedine z firmy Fin club. Keď sme si kúpili doplnok hlivy z lekárne, bol výsledok nulový! Vôbec nezabral!
06.10.2016
S produktom Remasacaps som bola veľmi spokojná. Vyliečila som ním dcére moluská, ktoré ju dlho trápili, môžem len odporučiť na zvýšenie imunity.
HORE