loading

FIT-DAY Superfood Chia-MANGO 600 g

Značka: Fit-day | Kód: z50407 | Doplnok stravy
Fit-day FIT-DAY Superfood Chia-MANGO 600 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

FIT-DAY Superfood Chia-MANGO je energizujúci bomba pre vaše telo.

Výživný nápoj FIT-DAY Superfood Chia-MANGO je kombináciou vysoko kvalitného rastlinného proteínu, chia semienok a lahodného manga. Jedna dávka super mixu vám dodá veľa energie a povzbudí vás na celý deň. Rad produktov Fit-day bola vyvinutá pre všetkých, čo skutočne chcú jesť zdravo a dať telu to najlepšie.

 

Manga rastú na dvacetimetrových stromoch, na ktorých vykvitne približne štyri milióny kvetov ročne, z ktorých sa potom dvadsaťpäť tisíc vyvinie v plod. Vďaka tejto bohatej úrode domorodci považujú mangovník za akúsi prírodnú špajzu, ktorá im poskytuje dostatok živín a potravy. Každý plod je majstrovským dielom prírody. Je výnimočný nielen svojou vôňou a lahodnou sladkou chuťou, ale tiež tým, že obsahuje veľké množstvo najúčinnejších antioxidantov.

Semienka chia sú veľmi výživná a plná minerálov prospešných pre vaše telo. Jedná sa o semienka šalvie hispánské, rastliny, ktorej výška je asi meter a na konci každej stonky má fialové alebo biele kvety. Chia sú malá čierna a biela semienka s príjemnou jemnou orechovou chuťou. Patrí medzi silné antioxidanty, tzv. Superfoods. Chia sú označované ako "jedlo aztéckych bežcov a bojovníkov", ktorým stačila jedna hrsť semienok pre dodanie energie na celý deň. Chia v kombinácii s vodou vytvára gél, ktorý pomáha telo hydratovať zvnútra a preto sú vhodné najmä pre športovcov, diabetikov, celiatikov a vegetariánov. Semienkami si možno posypať šaláty a ďalšie pokrmy.

Zloženie:

Hrachový proteínový izolát
 • Bielkoviny prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty a k normálnemu stavu kostí.
Koncentrát ryžového proteínu
 • Bielkoviny prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty a k normálnemu stavu kostí.

Prídavné látky:

jablko sušené, mango sušené, škorica mletá, guarová guma, morská soľ

Dávkovanie:

Užívajte 1-2x denne. naplňte FIT-DAY Shaker 300-400 ml vody alebo rastlinného mlieka a pridajte dve odmerky smoothie (2 x 15 g). Pretrepte kým sa smoothie nerozpustí do vody cca 1 min a vypite. Jedna porcia obsahuje 118 kcal.

Balenie:

600 g (sypký prášok) dávka na 20 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre deti do 4 rokov, dojčiace a tehotné ženy. Nenahrádza pestrú stravu. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Výrobok skladujte v suchu pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu ani mrazu. Ukladajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie športové výživu .

Informacie o značke Fit-day

KONTAKT: Enigmu, sro, Štúrova 22/11, 779 00 Nedvězí.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE