loading

FIT-DAY Superfood LONG LIFE 500 g

Značka: Fit-day | Kód: z50408 | Doplnok stravy
Fit-day FIT-DAY Superfood LONG LIFE 500 g

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

FIT-DAY Superfood LONG LIFE je bomba antioxidantov pre vaše telo.

Energizujúci a výživné nápoj FIT-DAY Superfood LONG LIFE je kombináciou vysoko kvalitného rastlinného proteínu, čučoriedok, brusníc a acai, ktoré patria medzi najsilnejšie antioxidanty. Jedna dávka tohto lahodného mixu vám dodá spostu energie a povzbudí vás na celý deň. Táto unikátna formula poskytne vášmu telu veľa vitamínov, minerálnych látok a antioxidantov na posilnenie tela. V každej porcii navyše dostanete tú najlepšie vstrebateľnú formu bielkovín z hrachu a ryže.

 

Čučoriedky rastú na malých kríkoch najčastejšie v ihličnatých lesoch, pasekách a rašeliniskách a to vo vyšších polohách. Čučoriedky brusnice dozrievajú v priebehu prázdnin. Čučoriedka patrí medzi najcennejšie superpotraviny rastúce na našom území. Modré plody brusnice čučoriedky sú malé asi ako hrášok, majú vysoký obsah antioxidantov. Sú sladké a silne farbí na tmavomodrú až fialovú.

Plody brusníc veľkoplodej rastú najčastejšie v ihličnatých lesoch na malých kríkoch. Plody brusníc sú červené bobule s priemerom 5-8 mm. Sú kyslé až nahorklej, dozrievajú v auguste až októbri. Sú podobné čučoriedkam a tiež sú významným antioxidantom a superpotraviny. Brusnice majú jemne kyslú až horkastú chuť a sú skvelé v ovocných smoothie a raňajkových kašiach.

Acai sú plody paliem rastúcich v oblastiach dažďového pralesa Strednej a Južnej Ameriky

. Acai vyzerá podobne ako naše čučoriedky. Jej chuť je veľmi exotická, originálne a zároveň lahodná a dala by sa prirovnať k zmesi malín a čučoriedok. Patrí medzi tzv. superfoods a je veľmi silným antioxidantom. Acai je ideálna na prípravu ovocných smoothie alebo zmrzlín.

Zloženie:

Hrachový proteínový izolát
  • Bielkoviny prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty a k normálnemu stavu kostí.

Prídavné látky:

čučoriedka sušená, kľukva veľkoplodá sušená, acai sušené, jablko sušené, guarová guma.

Dávkovanie:

Užívajte 1-2x denne. naplňte FIT-DAY Shaker 300 ml vody alebo rastlinného mlieka a pridajte dve odmerky LONG LIFE (2 x 12,5 g). Pretrepte kým sa nerozpustí do vody cca 1 min a vypite. Jedna porcia obsahuje 96 kcal.

Balenie:

500 g (sypký prášok) dávka na 20 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre deti do 4 rokov, dojčiace a tehotné ženy. Nenahrádza pestrú stravu. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Výrobok skladujte v suchu pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu ani mrazu. Ukladajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie športové výživu .

Informacie o značke Fit-day

KONTAKT: Enigmu, sro, Štúrova 22/11, 779 00 Nedvězí.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE