loading

FitMe Slim & Sun 100 kapslí

Značka: Natural Medicaments | Kód: z1715 | Doplnok stravy
Natural Medicaments FitMe Slim & Sun 100 kapslí
Darček
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Nakúpte produkty značky Natural Medicaments nad 30 € a získate darček: NATURAL MEDICAMENTS - Super Cesnak 100 kapslí
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

FitMe Slim & Sun urýchľuje a zintenzívňuje opálenie pokožky. Formuje a spevňuje postavu. Pôsobí antioxidačne. Zlepšuje kvalitu kože a fyzickú kondíciu.

Skratkou CLA je označovaná konjugovaná kyselina linolová . Je nenasýtenú mastnou kyselinou, telu vlastné. Prirodzene sa vyskytuje v mlieku, mäse a rastlinných olejoch. Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Beta karotén je zdrojom vitamínu A, ktorý prispieva k udržaniu zdravej pokožky. Účinok sa zosilňuje aktívnym pohybom.

Zloženie v 1 kapsuli:

1000 mg  Kyselina linolová (konjugovaná CLA 80%)
 • Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi, ak potravina poskytuje najmenej 1,5 g kyseliny linolovej (LA) na 100 ga 100 kcal. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 10 g LA denne.
 • Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ak sa v jednej dávke aspoň 1,5 mg vitamínu E.

Prídavné látky:

želatínová kapsula (želatína, glycerol), karamel, voda (farbivá)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 3x denne pred jedlom. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

100 kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti. Neobsahuje GMO zložky, konzervačné látky, lepok, farbivá ani látky upravujúce chuť. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladujte v suchu do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje GMO.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež FitMe Burn 200 tbl. , Green Coffee Tea 90 kapslí a ďalšie produkty pre kontrolu hmotnosti .

Ďalšie informácie o produkte FitMe Slim & Sun nájdete v článkoch:

Informacie o značke Natural Medicaments

Spoločnosť NATURAL MEDICAMENTS vznikla v roku 2001, zaoberá sa predajom výberových prírodných produktov a vývojom vlastných produktových radov, pričom dôraz je vždy kladený na kvalitu spracovania a starostlivý výber prírodných zložiek. Hlavnou filozofiou spoločnosti je prístup k oblasti zdravia z pohľadu prírodnej, celostnej a alternatívnej medicíny. NATURAL MEDICAMENTS - Všetko pre vaše zdravie.

Vivantis a.s., Školní nám. 14, 537 01 Chrudim

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


85%
Hodnotenie
03.08.2017
S prípravkom FitMe Slim & Sun 100 som veľmi spokojná, veľmi dobre sa opaľujem a má pleť sama získava hnedú farbu.
20.04.2017
Produkt FitMe Slim & Sun používam už niekoľkú letnú sezónu a som veľmi spokojná. "Chudnúci účinok" síce nepozorujem, o to viac je jeho používanie poznať pri opaľovaní. Nespálite sa, opálenie má krásnu hnedú farbu a vydržia o veľa dlhšie. Môžem len odporučiť.
15.02.2017
Prípravok FitMe Slim & Sun som si kúpila už niekoľkokrát, na leto je skvelý, som po ňom rýchlo a krásne hnedá.
25.10.2016
FitMe Slim & Sun nemá na chudnutie podľa mne žiadny vplyv, ale mám krásnu opálenú farbu aj napriek tomu, že som na slnku bola minimálne. Kúpila som si preto druhé balenie.
25.10.2016
S produktom Slim and Sun som spokojná, niečo málo som schudla (3 kilá) a pokožka je pevnejšia. Na slniečku som sa nespálila a pokožka pomaly tmavne. Nutné užívať tak dva mesiace než sa dostavia nejaké výsledky.
HORE