loading

Fresh & Nutri smoothie mixér 1500 W SM3050

Značka: Concept | Kód: z57642
Concept Fresh & Nutri smoothie mixér 1500 W SM3050
Darček
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Kulma na vlasy VIOLETTE CARE KK-1200
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Fresh & Nutri smoothie mixér 1500 W SM3050 ponúka sliderové ovládanie a 6 prednastavených funkcií pre jednoduché mixovanie, čo z neho robí špecialistu na RAW stravu.

Fresh & Nutri smoothie mixér má výnimočný dizajn a praktické ovládanie. Behom okamihu s ním vytvoríte smoothie, polievku, omáčku, dezert z mrazeného ovocia či rastlinné mlieko z čohokoľvek. Automaticky nastavené programy urobia všetko za vás. Žiadne premýšľanie nad dobou mixovanie a nad výkonom.

Ohromujúca rýchlosť a výkon - 33000 otáčok za minútu - zaisťujú, že sú suroviny rozsekané do jemného smoothie či krému. Bez čakania, ihneď. Práve táto rýchlosť sekanie umožňuje "mletie" múky. Úplne intuitívne a jednoduché ovládanie. Stačí jemný pohyb prsta či dotyk na ovládacom paneli a regulujete otáčky či nastavujte program. Senzory rozoznajú dotyky, aj keď máte práve ruky od múky alebo cesta.

Špeciálne programy pre RAW stravu plus dva doplňujúce programy pomôžu s akýmkoľvek nápadom a receptom. Programy: Polievka, ktorú mixér ohreje na 40 ° C, Smoothie, Orechy, Zmrzlina z domáceho ovocia, Ľad a Pulse. Samozrejmosťou je manuálne ovládanie a nastavenie času mixovania.

Kovové prevody zaisťujú maximalizáciu výkonu a životnosti mixéra. Tento mixér vám bude slúžiť desiatky rokov. Šesť špeciálnych nožov z japonskej karbónovej ocele sa neotupí, ani keď mixujete klince. Fakticky vyskúšané.

Fresh & Nutri SM3050 má dvojlitrovú nádobu, trojvrstvové tesnenie a veko s otvorom pre ochutnávanie za chodu. Samozrejmosťou je bezpečnostná poistka a odmerka vo veku. Nádobu mixéra môžete nasadiť akokoľvek, nech ste pravák ci ľavák

Nádoba mixéra je vyrobená z Tritan, plastu, ktorý nesie označenie BPA free. To znamená, že neobsahuje zdraviu škodlivé bisfenolu. Vďaka svojej odolnosti voči teplu neuvoľňuje žiadne škodlivé látky do Vášho nápoje či pokrmu, navyše je odolný proti rozbitiu alebo poškriabaniu.

Technické parametre:

Objem (l): 2 l
Počet otáčok za minútu: 33 000
Príkon (W): 1500

Balenie:

mixér + nádoba (2 l)

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie smoothie Maker .

Informacie o značke Concept

Concept je česká značka, ktorá patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľa domácich elektrospotrebičov v Českej republike, na slovenskom a Poľsku. Všetky aktivity a úsilie sú cielené na spokojného zákazníka, ktorý ocenia predovšetkým silný dôraz na vysokú kvalitu, moderný dizajn a rýchly servis.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE