loading

Fresh & Nutri smoothie mixér + chooper + mlýnek SM3390

Značka: Concept | Kód: z57641
Concept Fresh & Nutri smoothie mixér + chooper + mlýnek SM3390
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Fresh & Nutri smoothie mixér + chooper + mlynček SM3390 je multifunkčný prístroj s príkonom 700 W, ktorý Vám zaručí neobyčajne jemné, až zamatové smoothie, ktoré sa bude doslova rozplývať na jazyku.

Fresh & Nutri nezanecháva žiadne kúsky surovín, a je tak nepostrádateľným pomocníkom napríklad pri príprave detských kašičiek alebo výživ.

Vďaka praktickému chopperu si môžete pripraviť nátierky, desiate, majonézy, nadrviť ľad a orechy, dokonca aj nasekt mäso. Vďaka dvojitému nožmi a príkonu 700 W si hravo poradí s každou surovinou.

Mlynček zomelie kávu jemne alebo nahrubo - záleží len na Vás a dĺžke mletia. Okrem zrnkovej kávy pohodlne zvládne rôzne druhy orechov, korenín, bylín, maku. To všetko vďaka špeciálnemu tříštivému nožmi. Naviac má veľmi jednoduchú údržbu. Mlynček je uzavretý priehľadným krytom, vďaka ktorému budete mať vždy prehľad o hrubosti namletých ingrediencií.

Pre maximálnu bezpečnosť počas užívania má smoothie makier integrovanú bezpečnostnú poistku, ktorá nedovolí spustiť mixér, ak nie je správne nasadená fľašu. Dokonalý komfort zaisťuje samotný povrch mixéra. Spodná časť spotrebiča je vyrobená zo špeciálneho pogumovaného materiálu, vďaka ktorému sa počas prevádzky nepohne z miesta. Pokiaľ máte väčšiu rodinu, tak určite oceníte sadu fliaš, ktorú k mixéra dostanete.

Nádoba mixéra je vyrobená z Tritan, plastu, ktorý nesie označenie BPA free. To znamená, že neobsahuje zdraviu škodlivé bisfenolu. Vďaka svojej odolnosti voči teplu neuvoľňuje žiadne škodlivé látky do Vášho nápoje či pokrmu, navyše je odolný proti rozbitiu alebo poškriabaniu.

Technické parametre:

 • nádoby sú vyrobené z Tritan - BPA free,
 • funkcia PULSE,
 • vhodný na prípravu ľadovej kávy, smoothie a koktailov,
 • spodná časť tela spotrebiča potiahnutá gumou pre zamedzenie pohybu počas prevádzky,
 • bezpečnostná poistka,
 • ľahká údržba a čistenie,
 • vyberateľná nožová časť,
 • dĺžka prívodného kábla: 100 cm,
 • hlučnosť: 80dB (A),
 • napätie: 220 - 240 V,
 • príkon: 700 W.

Balenie:

, Chopper, mlynček, 700 W + fľaše 2 x 570 ml + 400 ml čierny

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie smoothie Maker .

Informacie o značke Concept

Concept je česká značka, ktorá patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľa domácich elektrospotrebičov v Českej republike, na slovenskom a Poľsku. Všetky aktivity a úsilie sú cielené na spokojného zákazníka, ktorý ocenia predovšetkým silný dôraz na vysokú kvalitu, moderný dizajn a rýchly servis.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE