loading

Fresh&Nutri smoothie mixér, chopper, mlýnek, 700 W + láhve 2 x 570 ml + 400 ml bílý SM3391

Značka: Concept | Kód: z58764
Concept Fresh&Nutri smoothie mixér, chopper, mlýnek, 700 W + láhve 2 x 570 ml + 400 ml bílý SM3391
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Fresh & Nutri smoothie mixér 700 W + chopper 1,2 l + mlynček + fľaše 2x 570 ml + 1x 400 ml SM3391 obsahuje Chopper na mletie mäsa, Grip proti vykĺznutiu, Mlynček na kávu a korenie, BPA free Chopper.

Uľahčite si prácu v kuchyni vďaka praktickému chopperu. Vďaka nemu si môžete pripraviť nátierky, desiate, majonézy, nadrviť ľad a orechy, dokonca aj naseká mäso! Vďaka dvojitému nožmi a príkonu 700 W si hravo poradí s každou surovinou.

Mlynček zomelie kávu jemne alebo nahrubo - záleží len na Vás a dĺžke mletia. Okrem zrnkovej kávy pohodlne zvládne rôzne druhy orechov, korenín, bylín, maku. To všetko vďaka špeciálnemu tříštivému nožmi. Navyše Vás poteší veľmi jednoduchá údržba. Mlynček je uzavretý priehľadným krytom, vďaka ktorému budete mať vždy prehľad o hrubosti namletých ingrediencií.

Smoothie mixér SM3390 sa môže pochváliť príkonom 700 W. To z neho v jeho kategórii robí nepremožiteľným siláka. Zaručí Vám neobyčajne jemné, až zamatové smoothie, ktoré sa bude doslova rozplývať na jazyku. Keďže vďaka svojej sile nenecháva žiadne kúsky surovín, stane sa Vaším nepostrádateľným pomocníkom napríklad pri príprave detských kašičiek alebo výživ. A hlavne, podstatne rýchlejšie pripraví smoothie a tým sa vyrovná svojim veľkým "bratríčkuje". Detaily, ktoré potešia Pre maximálnu bezpečnosť počas užívania má smoothie makier integrovanú bezpečnostnú poistku, ktorá nedovolí spustiť mixér, ak nie je správne nasadená fľašu.

Pokiaľ máte väčšiu rodinu, tak určite oceníte sadu fliaš, ktorú k mixéra dostanete. V zelenom a bielom dizajne pre dospelákov s objemom 570 ml a menšie, 400 ml, treba pre tých najmenších. Každý si potom môže namiešať smoothiie podľa svojej chuti. Alebo si proste len užite komfortu, keď sa Vám zrovna nechce umývať riad. Už Vám nevykĺzne. Fľaša mixéra je vybavená protišmykovým gripom, ktorý Vám zabezpečí komfort pri manipulácii s ňou.

Tritanová fľaša slúži priamo k mixovanie, po mixovanie jednoducho vymeníte nože za viečko a môžete vyraziť. Viečko je navyše vybavené pútkom a špeciálnym dvojitým tesnením. Nemusíte mať strach, že by sa smoothie vylialo trebárs do kabelky. Navyše sa z fľaše perfektne pije treba počas chôdze, ale pohodlne zapadne do držiaka nápojov v aute. Vďaka svojej odolnosti voči teplu neuvoľňuje žiadne škodlivé látky do Vášho nápoje či pokrmu, navyše je odolný proti rozbitiu alebo poškriabaniu. Tritan je nielen bezpečný pre Vaše zdravie, ale dá sa biologicky rozložiť, a tým pádom nezaťažuje životné prostredie.

parametre:

• Set obsahuje mixér + chopper 1200 ml s dvojitým nožom + mlynček na korenie a kávu + 3 mixovacej nádoby: bielu s objemom 570 ml, zelenú s objemom 570 ml a červenú s objemom 400 ml

• Nádoby sú vyrobené z Tritan - BPA free

• Funkcia PULSE

• Vhodný pre prípravu ľadovej kávy, smoothie a koktailov

• Spodná časť tela spotrebiče potiahnutá gumou pre zamedzenie pohybu počas prevádzky • Bezpečnostná poistka • Jednoduchá údržba a čistenie

• Vyberateľná nožová časť

• Dĺžka prívodného kábla: 100 cm

• Farba: biela + nerez

• Hlučnosť: 80dB (A)

• Napätie: 220 - 240 V

• Príkon: 700 W

Balenie:

Chopper na mletie mäsa, Grip proti vykĺznutiu, Mlynček na kávu a korenie, BPA free chopper.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie kuchynské spotrebiče.

Informacie o značke Concept

Concept je česká značka, ktorá patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľa domácich elektrospotrebičov v Českej republike, na slovenskom a Poľsku. Všetky aktivity a úsilie sú cielené na spokojného zákazníka, ktorý ocenia predovšetkým silný dôraz na vysokú kvalitu, moderný dizajn a rýchly servis.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

06.12.2019
Testujem, zatiaľ 100% spokojnosť
HORE