loading

Frolov ov dýchacie trenažér + Jedľový olej 10 ml

Značka: MUDr. Tatiana KOZLOVÁ | Kód: zBN0006
MUDr. Tatiana KOZLOVÁ Frolov ov dýchacie trenažér + Jedľový olej 10 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
11.01.2018
Jedľový olej používam dlhodobo a som s nim veľmi spokojná. Primárne ho používame ako silný antiseptický prostriedok, ale aj do kúpeľa.
07.08.2017
jedľový olej a tea tree oil sú výborná antiseptiká.
06.01.2015

S prípravkami Natur aróma Airspray - Eukalyptus a Jedľový olej 10 ml som maximálne spokojná, sú to veľmi účinné produkty.

26.05.2014

Skúšam Jedľový olej na alergickú reakciu a popáleniny, pridávam ho podľa návodu k olivovému oleju alebo do krému. Príjemne chladí a upokojuje. Skúšam olejček prvýkrát, koža sa viditeľne zlepšila hneď po nanesení, tiež sa rýchlejšie hoja. Vôňa je príjemná a povzbudzujúce.

18.12.2013

Jedľový olej kupujem pravidelne a používame ho na všetko možné: na štípance všetkého druhu, ku kúpeľom, na potieranie rôznych bolestí, vytieranie uší, keď je núdza - boliestky (trochu drsné, ale účinné), na nohy atď.

HORE